Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szczególnie podoba mi się z tej strony: "

"Wskazówki:

Przed użyciem silnie wstrząsnąć." odnośnie No. 476s Super Doublecoat Wax, oraz to samo do No. 915 Marque D’Elegance. :lol:

 

Saddam mnie ubiegł. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę pracować aplikatorem z mikrofibry z DJ LP i DG 652 671 czy jednak bawełniane? Jak bawełniane to proszę polecić mi jakiś konkretny w cenie do 15zł za szt.

Dodatkowo pod DG 652 i 671 ponoć piankowe są optymalne jak to widzą praktycy duraglossa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś fajny kanał na YouTube w którym pokazane są filmy krok po kroku jak pracować / myć autko?

Mam namyśli jakiś detailing tutorial, ale dla żółtodziobów gdzie łopatologicznie pokazują że np PB NL psikamy na deskę i aplikatorkiem z MF rozprowadzamy po plastikach itd. dla całego autka, zakamarków i produktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa pytanka:

1. Czy ktoś może mi podrzucić linka do filmiku instruktażowego jak polerować maszyną rotacyjną? Szukałem ale nie potrafię znaleźć a wiem, że był bo kilka miesięcy temu go tutaj oglądałem...

 

2. Czy można aplikować cleaner DJ Lime Prime(normalny, nie Lite) polerką rotacyjną na padzie do finishu? Oczywiście mowa o aucie po korekcie... A może nie jest to najlepszy pomysł i lepiej robić to ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Poza oszczędnością to nie za bardzo ;) Nie obawiałbym się zużycia samplera, i tak starczy na bardzo długo. Chcesz użyć to obu, to poprostu zrób panel albo dwa Glasurem ;)

 

 

 

Chociaż znam osoby które lubią przykryć Crystal Rocka warstwą Concorso, bo daje lepszą głębie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam jeszcze raz bo rano nikt nie odpowiedział a ciekawy jestem :D

Dwa pytania

1.Czy FD po każdym wycieraniu/osuszaniu auta prać czy poprostu dać mu wyschnąć?

2. Czy ktoś się orientuje czy PB NL jest jeszcze dostępny na rynku w tej litrowej butli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje przenieść się z srp+#16 na coś normalnego, i tak sobie myśle:

pp2->wd->ex-p->nattys red na jasnym lakierze to dobry pomysł?

 

Przy okazji - "odłamkę" twardego wosku można jakoś "dopasować" do nowego opakowania? przetapianie z tego co wyczytałem jest średnio bezpieczne, ale może jakieś ugniecenie na ciepło? jakie temperatury, jakie warunki? czym i w jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uri90, zle sie wyrazilem ;) srp i #16 to chyba najczesciej polecany zestaw na forum, ale po prostu mam ochote na zabawe czyms innym, na kombinowanie z innymi srodkami, na nakladanie nattysa paluchami i takie tam zboczenia ;) a ze mosty zostaly spalone (#16 sprzedane) to wymyslilem taki zestaw trzymajac sie samych PB. Exp i pp2 mam, wd i nattysa moge w malych ilosciach odkupic i zastanawiam sie czy to przejdzie (konkretnie czy nattys siadzie na ex-p, i czy pomiedzy ktorymis krokami mam robic przerwy/wygrzewania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.