Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie powiedzcie mi jest sens robić korektę przed oddaniem auta do lakiernika? Niestety poprzedni właściciel chcąc zaoszczędzić na lakierowaniu po lekkim obtarciu boku oddał auto znajomemu który miał to zrobić za pół darmo, a tylko spieprzył sprawę, do poprawy są tylne drzwi i kawałek błotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( No dobra niech wam będzie :D Lakiernika już "mam" teraz tylko czekać jak przyjadę z majówki i będzie ogień :evil: Dla zabicia chęci pracy pozostaje mi w takim razie położyć nieśmiertelne SRP i Coli żeby auto się mniej brudziło w trasie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać z Niewidzialnych wycieraczek TGG czy 4nano Premium Vision (ev Clear), głównie zależy mi by za dużo nie wydać na dodatkowe środki niezbędne do nałożenia ich. A z tego co udało mi się na forum znaleźć trudno jest się na coś jednoznacznie zdecydować. Poza tym że Premum od 4nano się długo trzyma, o TGG cieżko to powiedzieć za krótko testy trwają.

 

Dostępne mam CB Window Clean i Megs Glass Cleaner oraz IPA, Iron-x starczą jako cleaner przed ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.