Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pytanie 1 . Czy konieczne jest stosowanie talerza odporowego pod gąbki 3M?? czy mozna jakoś taniiej je zamocować ?? Czy zamiast kupowac taleza odporowego + Gąbek mogę kupić np to http://www.elakiery.pl/prod/93,943,1376 ... lerska-oba

 

Zda to egzamin na Nowej serii 3M ?? (jestem początkujący wybaczcie)

 

Pytanie 2 . Co polecacie na gumy w których siedzą szyby ? Bo mam takie brzydkie wyblakłe traktowałem to juz czernidłem do zderzaków ale nie zdaje egzaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 2 . Co polecacie na gumy w których siedzą szyby ? Bo mam takie brzydkie wyblakłe traktowałem to juz czernidłem do zderzaków ale nie zdaje egzaminu...

A dokładnie jakim? Ja ostatnio jechałem uszczelki AutoGlym Bumper Care, możesz również użyć preparat do opon tylko też zależy co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowac na Ebay.uk?

Chodzi o kilka przedmiotow u jednego sprzedawcy ;)

normalnie kupujesz, potem ślesz maila żeby wystawił jeden invoice z łącznym kosztem przesyłki, przydatne jest konto paypal bo zazwyczaj tak chcą żeby im płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok..

Mam zamiar kupić te gąbeczki : http://www.elakiery.pl/prod/93,943,1376 ... lerska-oba

I mam taki zestaw 3m : Zielony,zółty,niebieski,różowy(poli rosa) i jakie kolory wybrac do poszczególnych past ??

 

Czarna - miękka

Żółta - średnio miękka

Pomarańczowa - średnio twarda

Biała - twarda

 

Jak wspominałem chce zeby było jak najtaniej wiece ciezko mi kupic Tarcze oporowa i Gąbki 3M :(

 

Dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.