Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak zachowa się dodo juice purple haze na jasnym zielonym metalicu?

Chce nałożyć pp2 -> srp -> ex-p i na to nie wiem w jakiej kolejności dj ph i #16 (chyba że się jakoś ze sobą pokłócą) - proszę o radę.

 

Pomiędzy każdym z wyżej wymienionych chce zachować 2 godziny przerwy. Ew. mam jeszcze 40ml DC3 które mógłbym gdzieś tu wrzucić, ale chyba to już nie będzie miało sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczycie laikowi czemu?przecież papier 3000 na pewno ma lepsze własciwosci czyszczące niż Glinka.wytłumaczcie nie bijcie :idea:

 

różnica jest taka że glinka zbiera brud i oczyszcza lakier, papier ściera lakier nie oczyszczając go.

 

[ Dodano: 2 Kwiecień 2012, 08:50 ]

a co w przypadku gdy ten lakier,jest mocno zniszczony własnie?i zaraz po 3000 bedzie dalej korygowany?

to i tak przed papierem trzeba użyć glinki w celu jego oczyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce nałożyć pp2 -> srp -> ex-p i na to nie wiem w jakiej kolejności DJ ph i #16

Trochę przekombinowałeś wg mnie :dontknow:

pp2 -> srp -> ex-p

Po kilku godzinach druga warstwa EX-P i będzie kox :good: Testowałem u siebie i taka kombinacja sprawdza się świetnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczycie laikowi czemu?przecież papier 3000 na pewno ma lepsze własciwosci czyszczące niż Glinka.wytłumaczcie nie bijcie :idea:
nie ma, skąd taki pomysł ? przykładowo masz plamkę smoły papierem 3000 porysujesz wszystko naokoło kropki a kropki nie ruszysz, adekwatnie do innych zanieczyszczeń, sam sprawdzałem, w dodatku glinka nie jest taka droga, jak lakier mocno zniszczony to fioletowa glinka i do roboty i dopiero potem papier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi nie mają tu nic do zabicia ;) Bieżnik będzie ten sam. Co najwyżej bardziej ryzykujesz uwaleniem takiej felgi zimą (nie wiadomo co czycha pod śniegiem) ;)

Ja mam dość sztywną zawiechę, więc mam zestaw 15" zima, 16" lato dla wygody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.

 

Golf IV czarny lakier, czyli twardo :D . Będzie korekta UC tri colorem( wiem będzie ciężko, a efekty marne :thumbdown:)

 

1. Czy po UC zastosować coś jeszcze wykańczającego korektę ( wyczytałem, że często jest to konieczne na miękkich lakierach,ale na twardych obejdzie się bez tego)?

 

2. Taką korektą za dużo nie osiągnę, może troche rysek zniknie i utleniona warstwa, w dodatku to czarny więc wiadomo, może warto po korekcie zastosować coś do ukrycia rysek np. SRP albo Cherry Glaze, a na to wosk( mam 476)? Może coś jeszcze innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam szybkie pytanko, zabije się na 17 felgach zimą oczywiście opony zimowe auto Octavia I 2003 ? Opony 50/205

 

Ja jeżdże na 225/45 17 cali i ... Bez jakichs przygód, chociaż to chyba bardziej zależy od stylu jazdy - o aczym ktoś wyżej już wspomniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.

 

Golf IV czarny lakier, czyli twardo :D

 

Jak kupiłem UC, to w ramach testu kolega przeleciał kawałek lakieru firmowego G IV (też czarny). Dosłownie 30-40 sekund tarcia a różnica była widoczna. Zeszło utlenienie a lakier zrobił się bardziej błyszczący. Natomiast, żeby pozbyć się rysek trzeba się więcej namachać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawiam się na to, że będzie ręka bolała. Mam nadzieje, że chociaż trochę moje godziny na siłowni tutaj mi pomogą :P Jak będzie gotowe, będzie relacja.

 

Szwejk- tak myślę, że ze dwie warstwy, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, co wyjdzie po korekcie, a co pokryje pierwsza warstwa. Mam tylko problem, na co się zdecydować. Przeglądam testy,ale zwycięzcy brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.