Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

siemka mam takie pytanie dotyczące polerowania mechanicznego mam polerkę Das-6 pro i chciałem polerować lakier mam takie pytanie na jakich biegach zacząć rozprowadzać pastę , a potem ją polerować na większych czy jak pasta to Meguiars Swirl X i Meguiars Ultimate Compund aha i jaki pad wybrać bardzo twardy czy średnio twardy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jaką konsystencję powinien mieć quick detailer? Pierwszy raz kupiłem tester PB QD+ i jest on konsystencji wody i ma barwę jasno szarą. Poza tym po spryskaniu i przetarciu mikrofibrą na karoserii rewelacji nie widzę :? Obawiam się żę może być rozwodniony.

 

Tak wygląda mój QD+.

qj8mH.jpg

W miarę przyzwoity quick detailer, ale bez nadmiernej rewelacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakiś szampon w baniakach 5L za ~ 70-80 zł? Wiem że w tym przedziale cenowym jest Shiny Garage Pink Gloss, ale raptem są 2 recenzje + oficjalna od producenta. Jakieś alternatywy?

 

@pLaYmAn

Hmm, Rise & shine big apple shampoo to raczej poza moim funduszem, więc skuszę się na 5L Shiny Garage Pink Gloss, wychodzi najlepiej w stosunku Cena/Ilość, a jakiś negatywnych informacji nie zbiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Znajdę tutaj na forum, filmy pokazujące jak prawidłowo polerować lakier maszyną ? Szukam i niestety nic nie znalazłem, zauważyłem tylko obszerny poradnik. A bardziej chodzi mi o praktykę.

 

Na YT jest dużo filmików, aczkolwiek czy prawidłowo jest pokazana praca z maszyną tego nie wiem.

 

Co powiecie o tym:

 

Ogólnie chodzi mi o to jak trzymać poprawnie maszynę z jaką siłą dociskać oraz jakie ruchy wykonywać. Chciałbym to obejrzeć w praktyce.

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.