Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zy AG srp -> PB EX-P Pure Sealant -> megs #16 -> regularnie PB QD+ to poprawna kombinacja? czy zamiast autoglym lepiej użyć PB Pro Polish 2 lub ew. coś pominąć? Co da mi dodanie EX-P pomiędzy srp i #16?

Powinno być dobrze (#1). Możesz dać zamist SRP PP2 ale nie wiem jak sobie poradzi z wypełnianiem rysek, bo SRP trochę je wypełni.

Dodanie EX-P może wydłużyć trwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,4 gr proszku ale mleka, co do prochema to zalezy od gestosci

no to i tak wielkie dzięki, sadzę że prochem jest jednak bardziej gęstszy, co na takiej łyżeczce dało by około 7-10g. a ma ktoś sposób na odliczenie 15g tego specyfiku w warunkach domowych?

 

JM63 nie mam, a przydało by się tylko zważyć i wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, właśnie też to tutaj wyczytałem i zdziwiło mnie to trochę.

Jakby przez nie występowało większe ryzyko pożaru to chyba nie zakładaliby ich fabrycznie?

Przynajmniej ja to tak widzę ;) Sam jeżdżę z osłoną, znajomi również - nikt problemu nie zgłaszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seicento 2000 rok czerwony ma na sobie bezbarwny?

 

polerowalem zielona gabka 3m + fg500 i rysy niektore zeszly efekt widoczny dopiero w parkingu podziemnym (nie mam halogenu :( ) i jest problem czy to juz koniec? kolor jak byl wyblakly pod roz taki dalej jest... a najbardziej zalezalo mi na tym. zadnego koloru na gabce tez nie bylo a wydawalo mi sie ze blakna te bez bezbarwnego?

 

cos robie zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.