Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy nie ma to sensu??

Zazwyczaj dresingi sprawiają, że potraktowana nimi powierzchnia wolniej łapie kurz i łatwiej daje się odkurzyć - jest bardziej antystatyczna. Poza tym w końcu okleiny też zazwyczaj są plasikopodobne więc nie powinno być problemu (ale jak zwykle sprawdź w mało widocznym miejscu czy nic złego się nie dzieje ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Która piana jest "najlepsza" z autobrite i dlaczego?

 

Używałem Magifoam i Super Snow Foam. Ta druga bardzo rzadka, w sensie słaba piana. Nie zdąży spenetrować i już jej nie ma na aucie. Magifoam utrzymuje się fajnie i usuwa wystarczającą ilość syfu. Natomiast przy Glori czy marolexie, super snow foam też daje radę.

Nie wiem jak citrus snow foam i purple snow foam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś znaleźć aukcje na ebay.co.uk bo chce zamówić produkt Nilfisk C 120.3-6 myjka ciśnieniowa ważne żeby był z Super Saver Delivery

 

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_nr_p_7 ... 1332055115

 

na przyszłość, po lewej u góry masz "delivery option" i pod tym "Free super saver delivery" jak na to klikniesz to ci wyrzuca oferty tylko z ta opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JM63, chyba to bylo to choc wydaje mi sie ze wlasnie gdzies czytalem z wolf's tez i byly 3 czy 4 w porownaniu;/

i nie wiecie jak takie srodki dzialaja na polerowane alu??

Arekkaz, to czekam:)

(może=jak znajdę czas)

znajdz bo sie przyda choc chyba wiem o czym mowisz sam nie mam czasu by nalozyc tajemniczego TGG ktorego dostalem do testow od SCC az wstyd mi sie przyznac;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś z Was tego ręcznika waflowego od Temachem?

2153291989

Nr aukcji: 2153291989 (http://allegro.pl/recznik-waflowy-mikrowlokno-suszenie-auta-temachem-i2153291989.html )

Głównie chodzi mi o coś co dobrze spisze się przy wycieraniu szyb, ewentualnie przy osuszaniu. Powyższy ma dobrą cenę jak na jego wielkość ale jak z jakością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek246, z dobrych mikrofibr do polerowania wosku to możesz wziąć tą od CrystalDetail, albo eurowa jeśli lubisz mega miękkość (chociaż on potrafi się sypać, a CD to wielozadaniowy mały cud :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.