Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

panowie komore silnika splukiwac karcherem na zapalonym silniku czy zgaszonym bo sa podzielone opinie, z gory dzieki
Na zgaszonym i co najważniejsze nie myć w słoneczną pogodę, najlepiej jak będzie pochmurno i wilgotno.

 

[ Dodano: 16 Marzec 2012, 18:33 ]

adr_ad, masło orzechowe ;)
Teraz już wiem po co jakieś 2 tygodnie temu włożyłem do koszyka na zakupach to masło orzechowe :shock: ,a przecież nikt u mnie tego nie jada i tak sobie leżało w spiżarce :kox:

 

[ Dodano: 16 Marzec 2012, 18:36 ]

ktory z woskow do felg bardziej polecacie??

1. .......

2. .......

3. CHEMICAL GUYS WHEEL GUARD

Z tego co wyczytałem i zaobserwowałem tutaj i na DW ten daje radę. Sam go zresztą kupię w przyszłym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Który dressing do plastików i nadkoli wybralibyście?:

Raceglaze colour enhance

ValetPro Talos Protectant (na zewnątrz i wewnątrz)

Auto Finesse Trim Revive

Meguiars Ultimate Protectant

ValetPro Trim Glitz

CarPro Perl

Chemical Guys Natural Shine

303 Aero Space Protectant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro a w sumie już dziś ;) zabieram się za moje pierwsze poważne porządki w aucie...

 

Zacznę sobie od środka bo do zewnętrznych zadań nie mam jeszcze wszystkich potrzebnych rzeczy....

 

Moje pytanko czy po użyciu APC przecierać jeszcze wszystko wilgotna od wody MF czy normalnie tylko wytrzeć do sucha....

 

Przeszukałem tez forum odnośnie tego jakie stężenie zastosować i w sumie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi wiem ze wszystko zależy od stopnia zabrudzeń ale... Czy roztwór 1:10 BH Surfex będzie ok do wnętrza czy to jednak za mocne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest sens aplikować na skórę Zymöl Leather Conditioner lub Raceglaze LEATHER BALM CONDITIONER po całym procesie colourlock wraz z protektorem LV?? czy to tylko sztuka dla sztuki i dla przyjemności??

 

UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gąbka polerska profilowana niebieska 3M będzie odpowiednia do POORBOY'S WORLD White Diamond Show Glaze oraz Dodo Juice Lime Prime lite. Kupiłem żółte gąbki Flexipads i są one za twarde. Czy te niebieskie nie będą zbyt twarda?. Niestety nie miałem przyjemności jej dotykać. Może polecicie jakieś inne do wykończeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BH Surfex jest dość mocny... Spróbuj może w mało widocznym miejscu czy nic się nie dzieje. :-]

 

Ok wiec może zrobię słabszy i zobaczę czy domywa....

 

Juz w sumie spakowane graty i zbieram się do wyjścia wiec jeszcze jakieś info odnośnie przecierania ta wilgotna MF po APC by się przydało ;)

 

Czy po prostu psikam APC pędzluje/mikrofibruje i wycieram sucha MF??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje malej pomocy bo jakos nie moge wygooglac tego :|

Przy okazji wymiany opon, chcialem wymienic wetylki (na tzw "ukryte"), widze ze dostepne sa w 2 rozmiarach 8,3mm srednicy wew oraz 11,5mm serdnicy wew. Pytanie ktore beda odpowiednie do takiej felgi? :

Klasyczna ori felga od A6 C5

images?q=tbn:ANd9GcR7RAdChJCUgBJ3lCMapi8hJXzWo-Yq3f5aI3OnvPUoeMJHSrULVwrSehQ2iA

zdjecie zapożyczone z bezgranicznych czelusci Internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.