Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ponieważ mój temat z prośbą o polerkę poleciał gdzieś w kosmos (w koszu też nie znalazłem) to mam pytanie

 

Czym najlepiej ręcznie usunąć ślady (nie chodzi o klej) po znaczkach na klapie. Prawdopodobnie muszę te fragmenty poddać korekcie. Niestety nie mam maszyn i będę musiał robić ręcznie. Nie chcę również wydawać kupy kasy, chyba że da się to wykorzystać później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aplikatory z mf, słoneczka i tricolor można po praniu płukać octem??

w jakim celu?

 

barteq161 Ty znowu jakieś dziwne teorie. Ostatnio uważałeś, że płyny kawasowe używa się do alusów po polerce, teraz ocet wpływa w negatywny sposób na MF. Zostaw takie inforamacje dla siebie, bo innych mozesz tylko wprowadzić w błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś nie była :P

 

takie pytanie niszowe i widzac jakie środki Wy uzywacie to troche głupio, ale.. ja bawie się cały czas TW Ice, i ostatnio tak sobie kupilem Ultrawosk Autolandu i tak szczerze powiedziawszy nie widze zadnej różnicy w wyglądzie po ich zastosowaniu. Tak więc lepiej brac ten tanszy czy moze różnice beda później widoczne ?

Wiem ze to budżetowe środki.. i czy po uzyciu np Megs'a Z SERII Ultimate by bylo lepiej czy tylko trwalosc sie zmieni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiekszosci for panuje zasada, że jak nie masz zamiaru odpowiedziec to sie nie spamuje.

 

Po prostu chciałem sie dowiedziec czym różnią się te woski oprócz trwałości zanim zakupie coś co jest po prostu drogą zabawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZółtyDziobek, Kolego sympatyczny :) jeśli już jesteś tak zakochany w TW to wywal ICE i przesiądź się na PEG.

Ale jedyną słuszną decyzją będzie przeczytanie poradnika jak przygotować lakier pod wosk i zakupienie czegoś lepszego.

Czego?

W temacie o gotowych zestawach na pewno coś znajdziesz.

NA koń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ZółtyDziobek, A zadawanie tego samego pytania w kilku tematach też jest nie na miejscu, więc nie bądź taki do przodu!

 

 

[mod]Piotrek, widzę, że też nie wytrzymałeś :D Dzięki za wsparcie :good:

Ja czasem już tych głupot czytać nie mogę i coś napiszę ale to jak grochem o ścianę :evil: [/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.