Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy pianę aktywną "Dimer" mozna stosowac bez obawy do myci auta pianownica? Czytam na forum, ze jednak to moze byc za mocne - szczegolnie do alumioniwych felg (takie posiadam).

 

Jest sie czego obawiać?

 

Dodam, ze dosyć często będę tego używał (3-5 razy na miesiac)

 

z gory dzieki za opinie

 

Nawet tak nie żartuj :dontknow::dontknow::dontknow::dontknow:

 

Daj se spokój z tym środkiem, to typowy środek handlarzy do szybkiego "odszczurzenia" auta bez konsekwencji skutków jakie może zrobić ;)

 

Polecam poczytać to forum a dowiesz się co i do czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent: Volvo S40

Problem: "chromy" z nalotem i osadami

Pytanie: czy można to bezpiecznie wyczyścić środkiem Surf City Garage Killer Chrome Perfect Polish (akurat dostałem gratis od SCS)?

 

Zdjęcia:

 

Obrazek

Obrazek

 

mam ten sam problem i dopiero przymierzam się do odnowienia chromowanego grila, ale w moim przypadku to nie wiem czy nie skończy się na jego wymianie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj, samochód ma 1 rok ;) Po zimie taki nalot się pojawił, pewnie od soli i innego badziewia. Nie zeszło samym szamponem i się zastanawiam nad tą pastą do chromów. Chociaż może APC wystarczy... Ale dzisiaj tylko odświeżałem z braku czasu i APC nie ruszałem nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC, żaden siuwaks, pędzelek i szczoteczka u mnie nie rusza. Mam przygotowany dremel, filc i pastę do alu/chrom. Ale u mnie jest znacznie gorzej i tak jak mówię, jeśli to nie da rady to pójdzie wymiana grilla, najgorsze jest to, że wraz z grillem to i malowanie lamp na czarno i wymiana kierunków :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.