Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy ktos wie czym sie rózni taśma 3M Scotch niebieska 3636 od 3434 ?

szerokością chyba?

wymiary takie same, pytam bo kupiłem na ebayu a nie spojrzałem kupiłem 3636 25mm i 3434 50mm ale są też 3434 25mm, jest niebieska mam nadzieje że do oklejania będzie dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chce zrobić małą zaprawkę na błotniku w moim aucie. Miałem już kiedyś w słoiku lakier dobrany, a kolega powiedział że pożyczy mi lakier bezbarwny. Przyniósł mi 2 buteleczki. W obydwu przeźroczysty "lakier", na jednej jest napis klar. Myślałem że będzie jedna buteleczka właśnie klaru i sprawa prosta. Czemu są 2 buteleczki? Ta druga to jakiś utwardzacz? I mam to pomieszać czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dopiero się uczę chciałem zapytać do nakładania czego stosuje się padów z mikrofibry? Pytam gdyż zakupiłęm gąbkowe a dziś w tesco wypatrzyłem 2 pady z MF za 10zł i zastanawiam się czy warto prać i do czego. Lepsze to do stosowania QD czy politury? Wosk rozumiem lepiej gąbkowym nakładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m1chal, ja czyściłem taką szczotką ze sztywnym włosiem i elegancko zaschnięta warstwa UC schodziła i to wystarczało podczas pracy, a na koniec też tą szczotką starłem resztki pasty i wrzuciłem do pralki z resztą szmatek i aplikatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chce zrobić małą zaprawkę na błotniku w moim aucie. Miałem już kiedyś w słoiku lakier dobrany, a kolega powiedział że pożyczy mi lakier bezbarwny. Przyniósł mi 2 buteleczki. W obydwu przeźroczysty "lakier", na jednej jest napis klar. Myślałem że będzie jedna buteleczka właśnie klaru i sprawa prosta. Czemu są 2 buteleczki? Ta druga to jakiś utwardzacz? I mam to pomieszać czy jak?

 

Klar wymaga utwardzacza, więc wymieszaj zawartość obu buteleczek. Czasem też trzeba dać troszkę (10-20%) rozcieńczalnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.