Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy 2 ręczniki Jana Niezbednego do podłóg(pomarańczowe) wystarczą do osuszenia a4 b5?

A czy cena 2 Janów nie jest zbliżona do 1 Fluffy Dryer? A takim to na pewno dasz radę osuszyć.

 

Ja mam pytanie o woski Colli 476 i 845. Jak wiadomo 476 łapie kurz, a czy 845 tak samo czy może mniej? To łapanie" kurzu jest faktycznie uciążliwe w okresie letnim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem dogłębnie felgi i jestem przed ich glinkowaniem i mam dylemat ponieważ ranty wymagają reanimacji (lakierowanie) i nie wiem czy najpierw zrobić ranty i dopiero później glinkowanie+korekta czy na odwrót :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem dogłębnie felgi i jestem przed ich glinkowaniem i mam dylemat ponieważ ranty wymagają reanimacji (lakierowanie) i nie wiem czy najpierw zrobić ranty i dopiero później glinkowanie+korekta czy na odwrót :dontknow:

Ja bym najpierw malował, bo potem glinka i korekta zbierze ci odkurz z malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, przy nawoskowanym jest problem a co mówić o nienawoskowanym.

 

Panowie, nie przesadzacie trochę ? Nawoskowanego sporego sedana wycieram Fluffym i faktycznie, drugiego bym już nie wytarł, ale o konieczności wyżymania nie ma nadal mowy :)

 

+1 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile gram glinki przeciętnie potrzeba do "przejechania" całego średniej wielkości auta?

ja stosowałam 50 gram i potem jeszcze glinka jest do wykorzystania, jeśli jej nie zanieczyścisz piaskiem (ryzyko porysowania lakieru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.