Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

co do nadkoli chodzi mi o trwałość żeby przy pierwszym deszczu nie spłyneło

Jeżeli masz materiałowe nadkola to żaden preparat nic Ci nie da. Możesz je zdemontować, nasączyć czym tylko chcesz a i tak po pierwszym deszczu będą wyglądały jak przed czyszczeniem.

 

Do plastikowych nadkoli nakładałem dużo różnego siuwaksu i najlepiej dają radę "tłuste" środki, tj.Perl, Meguiars, Z Tyre. Pojęcie "najlepiej dają radę" też jest trochę na wyrost ponieważ w taką pogodę, przejażdżka po mieście i w zasadzie nie widać już efektu pracy. Latem wytrzymuje to w bezdeszczową pogodę kilkanaście dni. Pokrywa się kurzem i brudem ale przy ponownym myciu dalej kropelkuje ale wygląd już głowy nie urywa.

 

Podstawa to dać czas na wyschnięcie nałożonemu dressingowi i zaaplikować drugą warstwę ale znając życie mało kto ma czas żeby trzymać samochód na kobyłkach przez kilkadziesiąt godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie kupiłem cos co się nazywa White Spirit, w nazwie nie ma nic o IPA ale piszę że for paint thining, ceaning & general purpouses.

Zawiera niby Naptha (petroleum), hydrodesulferised heavy, turpentine substitute.

Co myslicie o tym? Nada się jak IPA?

 

o znalazłem w necie

http://www.curust.ie/product-view.php?id=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakres obrotów ma OK, ale nie ma ich podtrzymania pod obciążeniem ani soft-startu. Za takie same pieniądze jest Silverline, który startuje od trochę wyższych obrotow ale ma ich podtrzymanie i soft-start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.