Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomino, miałem tak samo po 1 odkręceniu, później wszystkim dookoła robiłem próbę na to czy jest kozakiem i myśli że czuł już w życiu taki smród że już nic go nie powali na kolana swoim odorem :mrgreen: każdy wimiękał :D a mój brat prawie się porzygał od tego :lol: wcześniej zjadł rodzinny obiad z żoną u nas w domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all. ;)

Posiadam autko w białym kolorze takie jak poniżej.

spaj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mam zamiar zacząć dbać o autko w pełnym tego słowa znaczeniu - wcześniej myślałem że dbam o nie często myjąc i używając pasty Bernera. Ale jak trafiłem do Was i zobaczyłem jakie cuda można osiągnąć to doszedłem do wniosku że człowiek całe życie się uczy.

 

Moje pytanka.

1.Przy białym kolorze wchodzi w grę korekta lakieru ??

2.Czy maszynowo osiągnę większy efekt na białym lakierze ?? Czy tylko mniej czasu poświęcę ??

3.Jak to jest z tą pianą przed myciem , którą stosujecie ?? Widziałem zdania - Stop kwasom z myjni bezdotykowych a Wy używacie czegoś w tym stylu i nie mogę się doszukać why?? Używacie aktywnej piany ale mniej agresywnej ??

 

Na chwilę obecną wystarczy pytań.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Przy białym kolorze wchodzi w grę korekta lakieru ??

2.Czy maszynowo osiągnę większy efekt na białym lakierze ?? Czy tylko mniej czasu poświęcę ??

3.Jak to jest z tą pianą przed myciem , którą stosujecie ?? Widziałem zdania - Stop kwasom z myjni bezdotykowych a Wy używacie czegoś w tym stylu i nie mogę się doszukać why?? Używacie aktywnej piany ale mniej agresywnej ??

 

Ad 1 - Biały to też lakier/kolor i korekta wskazana w 100%

Ad 2 - Maszynowo to maszynow0 czyli efekt ne pewno lepszy :P

Ad 2 - My przeważnie używamy piany o neutralnym ph

 

Sugestia...czytamy, czytamy i jeszcze raz czytamy. Wiem że cięzko ogarnąć to forum ze wzgledu na wyrazy "języków" obcych itp ale każdy z Nas to kiedys przerabiał :)

PS. szykuj portfel na siuwaxy bo na pewno się przyda i wiedz jeszcze jedno że w tych zakupach nie ma końca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam all. ;)

Posiadam autko w białym kolorze takie jak poniżej.

Obrazek

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Mam zamiar zacząć dbać o autko w pełnym tego słowa znaczeniu - wcześniej myślałem że dbam o nie często myjąc i używając pasty Bernera. Ale jak trafiłem do Was i zobaczyłem jakie cuda można osiągnąć to doszedłem do wniosku że człowiek całe życie się uczy.

 

Moje pytanka.

1.Przy białym kolorze wchodzi w grę korekta lakieru ??

2.Czy maszynowo osiągnę większy efekt na białym lakierze ?? Czy tylko mniej czasu poświęcę ??

3.Jak to jest z tą pianą przed myciem , którą stosujecie ?? Widziałem zdania - Stop kwasom z myjni bezdotykowych a Wy używacie czegoś w tym stylu i nie mogę się doszukać why?? Używacie aktywnej piany ale mniej agresywnej ??

 

Na chwilę obecną wystarczy pytań.

;)

 

1. Nie ma roznicy jaki jest kolor

2. Jw.

3. Zalezy od potrzeby, przed woskowaniem to raczej mocniejsza piana, po woskowaniu o neutralnym pH zeby byla bezpieczna dla wosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariello01 dzięki. Wiem że muszę czytać i to robię ale właśnie te nazwy i wrzucane linki przenoszą człowieka gdzieś tam a tam kolejny link i po godzinie zapominam od czego zaczynałem. :D

 

Dzięki raz jeszcze.

 

P.S. A nie wiecie czy mogę gdzieś założyć swój temat i w nim podpytywać i składać sobie wszystko do kupy ??? Pytam bo nie chcę robić bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akira, taki temat raczej zaraz trafi do kosza bo na wszystkie pytania "początkującego" znajdziesz odpowiedzi na forum.

Ja jak tu dołączyłem to sobie na kartce robiłem liste co jest do czego, czego potrzebuje itd...później już jest lżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest zwykły ekspres to nie.

Poproś o nr przesyłki i sobie sprawdzisz na stronie DHL gdzie przesyłka jest. Albo zadzwoń sobie do biura obsługi klienta i zapytaj. Potrzene ci tylko będzie dane nadawcy i odbiorca i ci znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek246, u mnie kurier zrobił sobie tak, że za pierwszym razem, jak nikogo nie ma w mieszkaniu, to nawet nie dzwoni zapytać się, czy nie zostawić na portierni albo sąsiadowi... I zawsze milczy jak się pyta, dlaczego nie zadzwonił jak był dzień wcześniej.

Kwestia człowieka, bo inni kurierzy potrafią o 7 rano dzwonić i się pytać, kiedy będzie się w domu/gdzie zostawić paczkę...

 

Inne pytanie:

 

Meguiars D156 Synthetic X-press Spray Wax - To jest sealant, wosk w sprayu, czy QD? Bo nie wiem, do czego użyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.