Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieki

kliknij pomogl, lubie to itp :lol: nie no zart :lol:

a ja mam pytanie mam troche szamponow ale potrzebuje czegos do ojca w zwiazku z tym szukam czegos budżetowego co nie zmyje mu wosku (bo planuje mu pelna korekte na wiosne zrobic, i nalozyc Petys'a) a nie przerazi go cena ;) i mysle o VP Concentred Car Shampoo czy ktos stosowal?? czy warto?? moze presta tak zachwalana przez Evo ost?? a moze jeszcze cos zaproponujecie?? nigrin odpada:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minetoo, Nie masz się nad czym zastanawiać a jak już wybierzesz CP będziesz dziękował i wkurzał się dlaczego tak późno się zdecydowałeś!

Lepiej bym tego nie ujął :) Przec kupnem myłem auto, żeby oblecieć, z CPro to istny rytuał, spokój dla duszy i ukojenie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pardon :kox::oops: mój błąd.

 

W takim razie dlaczego odpada ? Stosowałem już wiele szamponów, ciekawy jestem Twojej opinii na temat Nigrina art'ek,

 

edit nic nie wspominałeś o zapasie 3 L :D u mnie 4 litry, chyba nigdy go nie zużyję.

 

tego VP używałem, bezpieczny dla LSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, nigrin odpada mam 3 L - i pisalem ze odpada - edit :) hmm dobry jak za ta kase nawet nawet - pilnowac stezenia ( ja leje nakretke na 10 l) i jest ok jednak czegos mi caly czas brakuje

minetoo, mothers ?? 25 zl 400 iles tam ml??

blade, troche za duzo $$ jak za 5l

VP kusi cena i bardzo lubie ta marke - 5 l za 58,99 minus rabat - zmywa to wosk??

ja lubie posseidona za efekt jaki zostawia, szamponex z SNB naprawde mega mnie zaskoczyl ale nie wiem czy Seba go jeszcze ma a z tego co sie orientowalem cena za 5 l byla podobna do Rise and Shine 5l , Optimum i Duragloss dla mnie bardzo podobne tylko inny zapach, tangerine jakos mi nie podszedl;p podobnie gold class

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, uzywales i ?? zapach, ?? domywanie ?? mow tu zaraz ;))

Nigrina kupilem dokladnie w srode w Auchanie 3 L za 10 zl az grzechem bylo nie wziasc :D a mialem litrowego w sumie mam na mycie jeszcze - uzywam go do mycia przed korekta czy nakladaniem swiezego wosku na przemian z autolandem za 3,5 Litr

sorki za dlugo edytowalem poprzedni post

I szampon ma byc tani by ojciec wchodzac do mojego Detailerskiego koncika nie widzial $$ tylko - tanio i dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

art'ek, to zwykły szampon, bezwonny o średnim poślizgu, ale mimo to ładnie się pieni. Zdecydowanie wolę od niego Nirgina, przynajmniej pachnie i ładnego poślizgu nadaję, przy mniejszej ilości piany. Jeżeli miał bym już dołożyć do kupił bym Poseidona, z którym bardzo przyjemnie się pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, jakoś nie mam przekonania co do szpachli jako spoiwa i tyle. jeśli kolega ma taką żywicę to ja bym na jego miejscu właśnie jej użył zamiast szpachli. jak nie to szkoda kasy i tak jak radzisz szpachlą to połatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.