Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

dw4463757, Wszystko zależy od Twoich umiejętności manualnych ;)

Kupiłbym nawet zwykłą taśmę papierową na Twoim miejscu. Mały koszt a zaoszczędzi późniejszej walki białymi śladami po pastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(biała lakiernicza)

 

Ja tam takie używam cały czas i jest GIT. Ost jak mi brakło wieczorkiem, podjechałem do brico i kupiłem zwykła malarską i tez źle nie było. Jedyny problem jaki zauważyłem to w miejscu gdzie troszke sie przegrzeje polerka ( np listwy) to lubi zostać po niej klej, jednak T&G radzi sobie z tym bez problemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w tematyce forum:

Kupiłem przed chwilą to radio, i mam problem.

Podłączam, włączam - działa.

Wyłączam, włączam - radio nic nie "pamięta" - i o to chodzi.

Resetuje się pamięc stacji, ostatnio włączonej piosenki itp.

 

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zobaczyć na którym kablu masz ciągle prąd po wyciągnięciu kluczyka i go podłączyć jako pamięć...

 

z tego co pamiętam to u siebie też musiałęm walczyć z kablami (podłączyć razem czerwony i żółty jeżeli dobrze pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To zależy jak auto daje napięcie na kostkę. Bo ostatnio się bawiłem radiem samochodowym w domu i żeby w ogóle ruszyło musiałem połączyć żółty i czerwony przewód a w aucie działało bez problemu.

Czerwony powinien być podłączony pod nr 7 w kostce ISO a żółty pod nr 4. Wtedy wszystko działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.