Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kupusso - z ciekawości, ile ważyły Twoje samplerki? w którą stronę była nizgodność wagi?

 

Atlantique - 77g

Destiny - 69g

Concourse - ważony zanim sprzedałem i nie pamietam dokładnie ile miał, ale waga pośrodku.

 

W drugim zestawie sampler #2 też były różnice wagowe między pojemnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam zamiar użyć APC do czyszczenia kokpitu, po spryskaniu atomizerem z końcówką pieniącą czekam 5 minut i wycieram suchą MF czy spryskuje wodą i dopiero wycieram? A może mokrą MF :P

Spryskujesz kawałek elementu APC, czyścisz (np. pędzelekiem), wycierasz wilgotną mf i potem suchą mf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest określony jakiś min.przepływ wody(l/min) który musi być dostarczony do myjki ciśnieniowej aby poprawnie działała? Bo tak myślę czy mogę ją podłączyć do węża z wodą pompowaną ze studni

 

Weż wiadro i jakiś stoperek...zmierz ile litrów wody wleje Ci się do wiadra przez 1 min a wtedy sobie mniej lub więcej sam odpowiesz na pytanie czy da rade. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.