Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swoop, właśnie chodzi że gdybym musiał tylko zmatowić to bym nawet to ręcznie zrobił ale z racji tej że on jest porowaty to muszę go najpierw na gładko zrobić :| a nie uśmiecha mi się łapom tego szlifować bo wiem jak wyglądała sprawa z lusterkami i ile to czasu mi zajęło, dlatego wolałbym z grubsza maszynowo to pojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym z grubsza maszynowo to pojechać

 

to jest plastik więc IMO co byś na maszynę nie założył, to wystarczy, że w jednym miejscu mocniej przyciśniesz i już będzie problem ..

 

ręcznie 800tką wodną zrobisz to bez większych problemów - tak właśnie myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, zapewniam Cię że z 800 to nawet nie mam co do tego plastiku podchodzić, z lusterkami na starcie walczyłem P100 i szło to w miarę sensownie później 120,160,180,200,320,400,600,800. sporo godzin nad nimi siedziałem i nie mam zamiaru 2 raz tak walczyć z dużo większą powierzchnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tutaj dużo o nim czytałem i teraz szukałem ale nie mogę znaleźć teraz...

Ktoś pisał że u któregoś użytkownika można kupić większą ilość tego cuda Prickbort MAC 124. Czy któryś z partnerów forum przewiduje sprzedaż w galonach lub 5L?

Widziałem 1L...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tutaj dużo o nim czytałem i teraz szukałem ale nie mogę znaleźć teraz...

Ktoś pisał że u któregoś użytkownika można kupić większą ilość tego cuda Prickbort MAC 124. Czy któryś z partnerów forum przewiduje sprzedaż w galonach lub 5L?

Widziałem 1L...

opakowania 2,5 litra można kupić w SNB Łódź, u partnerów pewnie też pojawią się większe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.