Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od 30 stycznia w lidlu jest taka latareczka led'owa. Czy będzie ona wystarczająca do inspekcji lakieru?

1.PNG

 

Ponadto, chciałbym kupić także komplet mini-narzędzi, także w lidlu od 30 stycznia:

2.PNG

 

Co myślicie? Warto? Jakieś sugestie co w podobnej cenie można lepszego dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jakieś sugestie, co można dostać w podobnej cenie do inspekcji lakieru? Brinkman i sun gun to raczej poza moimi funduszami, może jakiś halogen? Co prawda nieporęczna rzecz ale tania, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie że częste mycie opon silnym stężeniem APC (bo tylko takim da się opony domyć) może im zaszkodzić ?

Dołączam się i rozszerzam- przeczytałem w instrukcji VW, że należy bardzo uważać przy myciu opon myjką ciśnieniową, bo możemy je w ten sposób uszkodzić, co może doprowadzić nawet do wypadku :o Czy ktoś może to, powiedzmy... naukowo wyjaśnić?

 

Cptolgierd

Jeśli lubisz się bawić

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 68&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
przeczytałem w instrukcji VW, że należy bardzo uważać przy myciu opon myjką ciśnieniową, bo możemy je w ten sposób uszkodzić, co może doprowadzić nawet do wypadku
Może chodzi o bardzo wysokie ciśnienie a co za tym idzie uszkodzenie mechaniczne lub mikro uszkodzenie siatki? Zgłupiałem..... Nie spotkałem się z tym problemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy jest w tym ziarno prawdy (chociaż nie wiem jak mocny musielibyśmy mieć strumień, bo przecież opona musi znosić okrutne 'ataki' podczas jazdy), czy to raczej coś w stylu 'nie wkładać dzieci do kuchenki mikrofalowej, bo grozi to (...)' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić zbędnego śmietnika i zakładać niepotrzebnie tematów. Potrzebuje czegoś dobrego do wyczyszczenia wykładziny bagażnika. Nigdy mi się tam nic nie wylało, ale błoto, piach i inne takie rzeczy przez bagażnik się już przewinęły i wygląda to coraz gorzej. Tapicerkę w aucie mam ciemną więc potrzebuje czegoś only do wykładziny takiej jak jest w bagażniku czy na podłodze auta. Nie mam dostępu do odkurzacza piorącego więc potrzebuje czegoś co mógłbym użyć w domowych warunkach. Plus narzędzie które mógłbym to wyczyścić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybercik, Dostałem z Tenzi calutką kolekcję chemii na testy.

Było tego cale pudło i cały dzień zabawy na myjni.

Nic nie ujęło mnie za serce.

Ot taka budżetówka wcale nie jakaś tania.

Alux fakt mył ale w takiej grupie środków killerów to wszystko myje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.