Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gdy biorę aparat, to na zdjęciu wychodzi efekt, jakby zamiast żarówki w halogenie zastosowany był flesz. Po prostu aparat się "oślepia" jak głupio by to nie brzmiało.

Korekta ekspozycji, punktowy pomiar światła, manualny dobór parametrów. Widocznie automatyka w twoim aparacie zgłupiała, gdy zobaczyła tyle ostrego światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4ciek, Również miałem 400w i zamieniłem na 100w , jest dużo lepiej :good:

M4ciek, tak jak kolegaSzaKal pisał, około 100W (rozumiem, że myślisz nad hqi?)
no właśnie myślałem o zwykłym, mam takiego 400W i jak odpaliłem to grzeje niemiłosiernie :( główny cel to obniżenie ew.temperatury bo garaż mam mały i takiego przykładowego 2x 400W na stojaku mogę nie znieść :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moje pytanie: Chciałem się zaopatrzyć w pierwszy "zestaw", i mam mały dylemat Co do wosku i przygotowania pod niego. Po dokładnym myciu i glinkowaniu chcę nałożyć AG SRP i po nim Colli 476. Czy to jest dobre połączenie i wystarczy te dwa? Jeśli tak to może jakieś wskazówki (określone odstępy pomiędzy nakładaniem itp.)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moje pytanie: Chciałem się zaopatrzyć w pierwszy "zestaw", i mam mały dylemat Co do wosku i przygotowania pod niego. Po dokładnym myciu i glinkowaniu chcę nałożyć AG SRP i po nim Colli 476. Czy to jest dobre połączenie i wystarczy te dwa? Jeśli tak to może jakieś wskazówki (określone odstępy pomiędzy nakładaniem itp.)?

 

Pozdrawiam

zamiast srp wrzuć clearkote vhg i wtedy te kombo bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie dokładnie jak przeprowadzić proces Galwanizacji przy pomocy cynku?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Galwanostegia

 

Chodzi o coś takiego jak na zdjęciu:

dsc1154w.th.jpg dsc1187kz.th.jpg dsc1295q.th.jpg

 

Chodzi mi o to czego dokładnie użyć w jakich proporcjach.

Jest może jakaś instrukcja obsługi tego procesu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surf City Garage Beyond Clay - czy ten produkt ma zastępować glinkę? Bo tak rozumiem z opisu, albo Glinka albo Beyond Clay. Czy może to coś w rodzaju cleanera? Próbował ktoś to stosować?
z opisu wynika że to płynna glinka, stosuję się jak cleaner na maszynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.