Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

HSV bez problemu zdejmujesz pasy i do pralki, ja tak robiłem w Maxi Cosi, Ramatti i wiele innych.

 

A jak to zrobić ? Mam problem przy dolnym zapięciu nie mogę przeciągnąć paska.

W instrukcji nie ma żadnej wzmianki o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

do krakowiaków

czy gdzieś w pobliżu M1 lub Plazy znajdę bezdotyk?

 

Zależy z której strony gdyż ta na bora znajduje się na stacji bp i w mojej opinii jest najbardziej obleganym bezdotykiem jaki znam, w praktycznie tej samej odleglosci od m1 masz na stacji arge 3 stanowiska z dużo mniejszym ruchem.

 

arge.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wezmę oba i zobaczymy który lepiej się sprawuje :D
weź niebieski i stosuj do dressingów na opony a żółty do wosku - nie ma co wyważać otwartych drzwi :?

 

Panowie, jaką minimalną moc halogenu (taki na stojak) polecacie żeby to "działało" czyli zapewniało dobry podgląd lakieru podczas pracy?

 

Mam taką przenośną 400tkę używaną wcześniej jeszcze w innych celach i to jak grzejnik działa :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed nałożeniem sealantu można nałożyć cleaner dj LP? Czy po prostu sealant kładziemy na oczyszczony lakier IPĄ po korekcie?

 

@down Sucre

 

Ok, dzięki. Jak znajdę czas w następny weekend to postaram się coś podziałać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat lamp, ale z trochę innej strony.

Posiadam HQI 70W, która świetnie sprawdza się przy korekcie. Ludzkie oko wychwytuje każdą rysę, itp. Ale gdy biorę aparat, to na zdjęciu wychodzi efekt, jakby zamiast żarówki w halogenie zastosowany był flesz. Po prostu aparat się "oślepia" jak głupio by to nie brzmiało. Co zrobić, aby zniwelować ten problem? Próbowałem statyw postawić trochę dalej, ale wciąż to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.