Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mazder, źle mnie zrozumiałeś ;) T&G mam, Iron-X też pytałem czy taki zestaw:

 

APC, T&G, Iron-X, Glinka doczyści te felgi w 100% ;)

 

Chyba i tak dokupie chociaż troche Bliberry na przetestowanie.

 

Dzieki wszystkim za pomoc.

 

Powinno dać radę nie są mocno zapuszczone ;)

 

A bilberry jest delikatny i fajnie pachnie do bieżącego dbania(zawsze jest u mnie w kolekcji :good: ) , ale jak zabezpieczysz woskiem to szampon powinien wystarczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie - jak nakładać RAin-X tj. niewidzialną wycieraczkę? nałożona krople pięknie spływają, działa. ale jak wytre szybę wycieraczkami - to pojawają mi się ślady odzwierciedlające to jak ją nakładałem ? Za dużo/za mało użyłem środka ? jakieś pomysły ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie - jak nakładać RAin-X tj. niewidzialną wycieraczkę? nałożona krople pięknie spływają, działa. ale jak wytre szybę wycieraczkami - to pojawają mi się ślady odzwierciedlające to jak ją nakładałem ? Za dużo/za mało użyłem środka ? jakieś pomysły ?!

 

Może niedokładnie to zrobiłeś i widać miejsca gdzie nie przejechałeś - ciężko to sobie wyobrazić :o:o:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile środka aplikować ? Nakładałem zgodnie z przepisem na odwrocie opakowania. Co ciekawe po spsikaniu szyby płynem - ClinAntiFog - ustało, szyba zrobiła się krystalicznie czysta, ale nie trwało to długo na drugi dzień znowu ślady powstały.

ps: wycieraczki prawie nowki, wiec odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczki z szybą przed nałożeniem RAinX'a współpracowały b. dobrze - zero smug itd. suchą szybę wyczyściłem Clin'em do mycia szyb, wytarłem do sucha. odczekałem chwilę i zgodnie z instrukcją miałem 2 szmatki - jedną kolistymi ruchami nałożyłem środek i po wyschnięciu (może za krótko czekałem?! ok 8 minut) wytarłem do sucha drugą szmatką.

 

PS: : może przyczyną była wilgoć w powietrzu i stad te smugi/ślady pozostają lub mała/duża ilość środka.... :o

 

pytanie teraz czym tą powłokę ściągnąć (ipa?) i spróbuje jeszcze raz dopuki się nie nauczę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilgoć raczej nie, bo w instrukcji mówią ' pozostałości wytrzyj suchą szmatką lub zmocz wodą i zetrzyj', więc analogicznie wilgoć nie powinna być problemem :o

Miałem podobnie- lewa część szyby (czołowej) łanie pięknie, a prawa miejscami miała takie jakby świńskie ogonki. Albo jakaś kropla dostała się pod aplikator, albo za mało środka. Spróbuj przejechać jeszcze raz, dokladnie- u mnie pomogło.

 

Odnośnie pozbywania się powłoki (osobiście tego nie robiłem) na jakimś forum ktoś napisał, że oliwką, czy czymś w tym stylu ze względu na odmienne napięcie powierzchniowe :idea: IPA, może zmywacz silikonowy (jak masz) na początek, może akurat się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.