Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Płyn do szyb Shine Garage już dodany do koszyka.

 

Szukam jeszcze na szybko produktu dla kolegi - chciałbym wypolerować sobie wydech - strasznie mu zoksydował.

Korzystając z okazji, chciałbym kupić coś, co pomoże przywrócić blask moim felgom. 8-)

 

Warto kupić Meguiar's All Metal Polish?

Trochę staffu Megsa już wykorzystywałem i jestem mega zadowolony. :evil:

 

Jeżeli nie ten Megs, to może ktoś mi coś poleci zarówno do elementów chromowanych jak i alufelg (nie lakierowanych)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 aluchrom - za 7 zł daje radę

 

Nie lubię mega budżetowych produktów ale ten mnie bardzo miło zaskoczył.

 

[ Dodano: 10 Styczeń 2012, 22:21 ]

O, to się pospieszyłem z tym Plusem...

 

Plus - 10 ?

 

Dobry do żywicy, do asfaltu gorszy.

Tak naprawdę to nie jest Tar Remover.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultratouch, Ok, ale to chyba do czyszczenia jest?

Potrzebuję czegoś raczej do ładnego wypolerowania (końcówka wydechu auta kolegi) i jakiejkolwiek (moje klocki pylą jak skur..czybyk) warstwy ochronnej na moje alufelgi.

K2 da radę?

 

edit: wygooglałem: K2 Aluchrom "czyści, poleruje i konserwuje"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k2 jak najbardziej jest ok, megs jest słabszy, a najlepiej poleruje się autosolem, niestety ja po nim poprawiam bo da się jeszcze 1% lepiej to zrobić. ale tym ostatnim idzie zdecydowanie najszybciej.

do zabezpieczenia używam jetseal 109 , na alu trzyma się rewelacyjnie i bardzo długo, o wiele lepiej niż na lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, nic straconego. PLUS10 jest fajny do usmolonych elementów, zaolejonych, ale nie dla kropek asfaltu. Z Autosmarta do asfaltu jest TARDIS.

Tak więc spokojnie w MAC124 można się zaopatrzyć - należy tylko pamiętać aby używać na suche powierzchnie, tak jak w przypadku większości tar removerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Wawie kupię od ręki aplikatory taki jak żółty megs lub monster shine ? Chyba że ktoś ma do sprzedania lecz potrzebuje je max do piątku

Tu masz listę sprzedawców Meguiarsa w Warszawie. Ja kupowalem nw Ciszewskiego (Ursynów). Zadzwoń najlepiej wcześniej i zapytaj się czy mają to na stanie, zebyś nie kręcił się bez sensu po mieście

http://www.meguiars.pl/punkty-sprzedazy ... eckie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dowolne APC (mam akurat surfexa HD) może być aktywną pianą? Spienić to się spieni, ale czy to będzie działać ja aktywna piana? Czy aktywna piana to coś zupełnie innego?

Edit:

Czy warto kupić takie coś http://showcarshine.pl/444-neutral-ph-f ... pnego.html

Dość tanio wychodzi, ale ważne też żeby działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie składam sobie zamówienie i chce kupić tez jakiś środek do usunięcia centek asfaltu z dolnych partii drzwi i zderzaków. Myślałem by kupić IronX do rzadkiego stosowania na felgi i wykorzystał bym go też na drzwi/zderzaki - bo chyba do tego też się nadaje i usunie dobrze smołe (pędzelkowanie i później normalne mycie rzecz jasna).

 

Ale natrafiłem na środek RENO FLASH, który jest tani. Można go polecić, da rade ??

 

Z góry dzięki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już doczytałem :). IronX soap gel to chyba coś dla mnie. Używał ktoś ? Auto "deteajlingowane' regularnie cały sezon itp. ale czegoś takiego nie nigdy nie używałem czy warto ?

 

Po zimie będzie: 1.myte czymś stosunkowo mocnym -> 2.reno flash -> 3.mycie -> 4.glinka ->5. tutaj mycie IronX Soap gel i dalej zabawa wiadomo jaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już doczytałem :). IronX soap gel to chyba coś dla mnie. Używał ktoś ? Auto "deteajlingowane' regularnie cały sezon itp. ale czegoś takiego nie nigdy nie używałem czy warto ?

 

Po zimie będzie: 1.myte czymś stosunkowo mocnym -> 2.reno flash -> 3.mycie -> 4.Glinka ->5. tutaj mycie IronX Soap gel i dalej zabawa wiadomo jaka...

 

Weż samego IronX a soap sobie daruj, mam ale lepiej sprawdza się konfiguracja oddzielnie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.