Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie kupiłem vana (biały partner rocznik 2006), i mam mały problem poprzednia firma zerwała naklejki z niego, ale wciąz widac ich reklame na aucie( naklejki- klej)

Czy mógł bym prosic o rade jak sie tego pozbyc , a i mam ryski na czarnym zderzaku czym da sie je zamaskowac :) a moze do tego małe woskowanie

z góry dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Mam pytanie do tych, którzy kupowali poprzez Amazon UK. Po ilu dniach pobierało Wam pieniądze z konta? Mam kartę do płatności internetowych nabita do zapłaty za zamówienie i nie wiem jak długo będą 'zamrożone' te pieniądze... :) Dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę dokupić dwie nowe opony letnie. Lepiej kupić dwie takie same jak te, które mam ( Fulda carat progresso 205/55 R16 91 H) czy może wybrać coś innego ? Tylko czy wtedy nie będzie to miała wpływu na komfort... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONR rozrobiony do postaci "clay bar lube", chociaż ja dolewam odrobine więcej.

To jest mój ulubiony lubrykant, w taką pogode jak mamy za oknem możemy glinkowac w garażu i nie trzeba płukać samochodu na koniec jak po tradycyjnym szamponie, osuszasz i po sprawie. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight ja po myciu na 2 wiadra (płukaniu) nie wycieram tylko pryskam roztworem (woda zdemineralizowana dostępna w każdym markecie + 2,3 krople szamponu)

Szamponu nie dawaj zbyt dużo bo według mnie powoduje on wnikanie dużej ilości wody w glinkę co ją rozpuszcza ( co się niejednemu już zdarzyło).

Chodzi tylko o to by zmiękczyć wodę i nadać jej śliskości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quick question: Właśnie kompletuję koszyk w all4auto.

Potrzebuję czegoś skutecznego do umycia szyb od wewnątrz.

 

Zastanawiam się nad Shiny Garage Glass Cleaner i Lusso Glass Polish.

Shiny Garage wiadomo - wersja budżet, ale za to w opisie Lusso Glass Polish znalazłem informację, że daje radę usunąć zabrudzenia po dymie papierosowym.

 

Prawda to i warto wydać te 4 dychy na płyn do szyb, czy 'chłit marketingowy' i wesprzeć rodzimy produkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dobry tar & glue remover, teraz pytanie jaki ?

 

Nielsen Tar&Glue Remover 1L 43 zł

ValetPRO Citrus Tar and Glue Remover 0.5L 37 zł

czy może coś ze stajni Duragloss Bug Remover 0.65L 49 zł

 

Jak Wam się pracowało z tymi produktami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsen Tar&Glue Remover 1L 43 zł

ValetPRO Citrus Tar and Glue Remover 0.5L 37 zł

czy może coś ze stajni Duragloss Bug Remover 0.65L 49 zł

Nielsen jest moim zdaniem skuteczniejszy od ValetPro ale śmierdzi zdecydowanie intensywnej. Duraglossa nie używałem. Kup Nielsena bo jest niewiele droższy od Valetpro ale jest go dwa razy więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.