Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój błąd, przepraszam. Szampony, gąbki, rękawice, mikrofibry, glinki celowo pominąłem. To już mam. :)

 

Do jakiego samochodu go potrzebujesz, napisz coś więcej - coś doradzimy?

 

Ma być to w miarę uniwersalny zestaw - na pierwszy rzut chciałbym go przetestować na czarnym Outlanderze.

 

np. Pete's 53' + Pro Detailer

 

A co do przygotowania lakieru to zależy ile chcesz na to przeznaczyć i ręcznie czy maszynowo masz mozliwość :o

 

Hmm.. budżet to plus/minus 150-180 PLN. Na początek poważniejszej zabawy wydaje mi się, że w sam raz? Nie ma sensu wydawać kupe kasy, jak nie wiadomo jak to wszystko pójdzie. ;) Niestety cała operacją wykonana wyłącznie ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co używali tych dwóch ręczników: MICROFIBER MADNESS DRY ME CRAZY 64X42CM, POLISHANGEL® SoftHeaven Drying Towel

 

Którym wam się lepiej pracowało, czy są jakieś różnice, który jest lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda demineralizowana i destylowana różnią się stopniem czystości - ta pierwsza ma większy stopień czystości lecz w obu przypadkach stopień ten jest na tyle duży że można obie stosować do takich celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.