Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą gąbki flexipads wydają mi się bardzo twarde, szczególnie biała, na pewno tak ma być ale wcześniej jedyna gąbka z jaką miałem do czynienia to kąpielowa :|

również biała bardzo powoli wraca do swojej wyjściowej pozycji po naciśnięciu jej np. palcem - jeszcze nowej nieużywanej.

Proszę by ktoś napisał, że tak ma być bo nie będę spokojny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój błąd, przepraszam. Szampony, gąbki, rękawice, mikrofibry, glinki celowo pominąłem. To już mam. :)

 

Do jakiego samochodu go potrzebujesz, napisz coś więcej - coś doradzimy?

 

Ma być to w miarę uniwersalny zestaw - na pierwszy rzut chciałbym go przetestować na czarnym Outlanderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, przepraszam. Szampony, gąbki, rękawice, mikrofibry, glinki celowo pominąłem. To już mam. :)

 

Do jakiego samochodu go potrzebujesz, napisz coś więcej - coś doradzimy?

 

Ma być to w miarę uniwersalny zestaw - na pierwszy rzut chciałbym go przetestować na czarnym Outlanderze.

 

np. Pete's 53' + Pro Detailer

 

A co do przygotowania lakieru to zależy ile chcesz na to przeznaczyć i ręcznie czy maszynowo masz mozliwość :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R222 Deluxe Wax Applicator

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... -pack.html

 

używał ktoś ?

 

My używamy do RainXa, do tego nadają się rewelacyjnie, natomiast do wosków to jedno wielkie nieporozumienie, swego czasu dawaliśmy je jako gratisy, byle pozbyć się ich z gablotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R222 Deluxe Wax Applicator

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... -pack.html

 

używał ktoś ?

 

My używamy do RainXa, do tego nadają się rewelacyjnie, natomiast do wosków to jedno wielkie nieporozumienie, swego czasu dawaliśmy je jako gratisy, byle pozbyć się ich z gablotki ;)

możesz polecić jakiś inny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.