Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

nic specjalnego - szczególnie za tą cenę,

sealant łatwo się aplikuje ale z trwałością kiepsko

bardzo przypomina mi produkty Turtle Wax :)

 

chociaż przyznaje, że kiedy go stosowałem..nie miałem jeszcze bladego pojęcia o glince, cleaner-ach itp. kolega go jeszcze ma, może kiedyś pokuszę się o test trwałości na dobrze przygotowanym lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko jaka glinke brac?? autobrite ?? sonus?? ( lepsza zielona czy jakis inny kolor) ?? czy jeszcze jakas ??

jak z okresem przydatnosci glinki bo mam 2 auta swoje (czasem cos sie trafi od znajomych) pytam bo ost bilt hamber mi sie zrobila jak guma wyzuta klejaca;/ i nie wiem czy brac 200 g czy pol ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pianę aktywną Autobrite MagiFoam i ma trochę nie przyjemny zapach..

Wg. mnie piana śmierdzi trochę rybami... :oops:

A wg opisu na stronie sklepu:

 

-Przyjemny, bananowy zapach.

 

Dodam że było to zaraz po otrzymaniu paczki.

 

Oraz mam takie coś na powierzchni:

 

 

dsc00357o.jpg

 

Czy to tak powinno być ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade, a jak z działaniem? Wiem, że zapach to ważna rzecz, ale chyba nie dla zapachu kupuje się konkretną rzecz - a przynajmniej nie tylko.

Piana działa bardzo dobrze, długo utrzymuje się na samochodzie i ładnie domywa luźniejszy brud. :good:

Tylko tego zapachu się nie spodziewałem :)

P.s. też ją zamówiłem..

Będziesz zadowolony. Wczoraj z braku możliwości odpalenia myjki ciśnieniowej, pianie spłukałem wodą z węża ogrodowego i efekty są bardzo dobre wg. mnie. :good:

 

blade, z mojego doświadczenia powiem,że aktywne piany nie lubią temperatury 10C w dół. Lubią się "rozwarstwiać". Po ogrzaniu problem znika.

 

Dzięki, spróbuję trochę ogrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam próbkę P21S Power Gel i też strasznie śmierdzi :oops:

P21S power gel tak juz ma. I tak lepiej pachnie nowa wersja niz ta stara. Cos podobnie jak IronX.

Ale po rozrobieniu np 1:1 juz jest troche lepiej :)

 

[ Dodano: 24 Grudzień 2011, 15:48 ]

Dlaczego lodowka do woskow? I czy moze byc taka? :)

Mam cos takiego ale ta chlodziarka i bez regulacji. Z tego co pamietam temp w RedBullu spada do 4-5 stopni.. Nie patrzylem jeszcze ale chyba i tak mi sie kolekcja do czegos takiego nie zmiesci. Ale tak ogolnie czy jest sens chlodziarki dla woskow?

 

638b612d75826761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm buteleczka taka jak z lakierami do paznokci dla pań zupełnie wystarczą :)

 

myślę że jakby poszukał u niejednej Pani w kosmetyczce to do nie jednego samochodu lakier zastępczy by się znalazł :lol:

 

Co myślicie o sklepie z lakierami do paznokci dla Pań w kolorach lakierów samochodowych :-]

 

...... Kochanie... Mikołaj przyniósł Ci prezent.... noowy lakie do paznokci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o zestawie Auto Glym Life Shine? Czy taki zestaw jest wart 100zł?

 

Nie wiem dokladnie o jaki zestaw Ci chodzi. Jest kilka tzw AG Life Shine.

Jezeli cos takiego:

 

e69ee25583773833.jpg

 

6dbe58740f1ebc6a.jpg

 

730bc7e829942b7d.jpg

 

To napewno sie oplaca za 100zl!

 

Jest jeszcze taki zestaw zwany LifeShine. To kosmetyki uzywane przez przedstawicieli AG ktorzy otrzymuja nowe auta z salonu na pakiet Lifeshine. Moje auto jak bylo nowe zostalo potraktowane tym zestawem.

 

2d6e310fda1c322c.jpg

 

-50ml screenwash booster

-50ml glass guard

-120ml gloss protectant

-500ml carpet and upholstery protector

-polishing cloths

-trigger

 

Bardzo dobry plyn do spryskiwaczy!

Glass guard wytrzymal jakies 15000km na bocznych szybach!

A impregnator do tapicerki nie wiem jak z zywotnoscia ale po 3 miesiaca moja kobieta rozlala kubek kawy na siedzenie - alcantara + skora. Nic z kawy nie wsiaklo w alcantare, wszystko wsiaklo w papierowe reczniki i zadnej plamy. Wiec srodek tez moge polecic..

Gloss protectant to EGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ dzięki za odpowiedź. Chodzi mi o ten mniejszy objętościowo, choć przymierzam się i do tego większego.

 

Mogę go mieć za 100zł plus 30 za zrobienie całego auta (taka promocja), więc myślę że się opłaca, sam bym to zrobił ale nie mam garażu ogrzewanego, a do tego miejsca gdzie by to robili mam ze 100m i mogę siedzieć i się patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.