Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,wlasnie jestem w trakcie korekty,ale zamowic IPA,czy moge uzyc doraznie Cleanera do inspekcji?

 

Dzieki i pozdrawiam.

 

IPA poszukaj w sklepach z elektroniką (służy do czyszczenia głowic magnetofonowych itp.), optyką lub czasem nawet z akcesoriami komputerowymi (brany jest do czyszczenia silokonu z procesorów itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy zymol hdc ma kilka wersji ?

 

nie, różnica występuje tylko w opakowaniu

 

Tak, ma kilka wersji. Jest to seria profesjonalna oficjalnie niedostępna w sprzedaży ale ze słowem oficjalnie różnie bywa. Jeżeli pytasz o to co jest oficjalnie w sklepie to tak jak napisał ENERGY_NET różnica jest w pojemności.

 

Zdjęcie serii pro

http://img87.imageshack.us/img87/1456/dsc4794q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach jak to Camel mi ostatnio napisal "nawracania" wyznawcow pasty TEMPO,Plaka i Ludwika powstalo dzis takie cos

Obrazek

Jak sie podoba??

Tutaj pewnie wzbudzi jedynie usmiech a mi chodzi czy jest to czytelne i zrozumiale??

 

 

No pierwsza klasa :) czytelnie i przejrzyście :ad:

 

Ps. Można użyć fotki do celów dydaktycznych na innych forach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoglym SRP lepiej nakładać na miękkiej (finishing) gąbce polerskiej czy może jednak średniej (polishing)? :)

 

Do tej pory nakładałem na miękkiej i było bardzo fajnie ;) Ale jeśli SRP ma delikatne właściwości ścierne to można by chyba spróbować? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.