Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy mam pytanie odnośnie prania mikrofibry. Nie wiem w jakiej temp (60 bedzie dobrze) i czym, czy lepszy będzie jakiś płyn do prania czy zwykły proszek? Lepiej zostawić do wyschnięcia czy wywirować mocno?

Na każdej pisze co innego, 60, 95 stopni, wirować, nie wirować, sam już nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie na szybko, proszę o błyskawiczną odpowiedź ;)

Jestem świeżo po zakupie halogenu (od użytkownika forum) HQI 70W. Jak go optymalnie ustawić, żeby oświetlił jak najlepiej dach, jednocześnie nie rażąc mnie w oczy? Próbowałem wiele pozycji, stawiam ok. metra od samochodu, nachylałem go pod różnym kątem, jednak wali po oczach strasznie. Nawet na lakierze za mocno go widać, bo ciężko skupić wzrok na rysach. Proszę o szybką odpowiedź, może jakieś fotki z PSB. Ja na razie nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie parują mi szyby (w aucie sucho, filtr wymieniony) Lepiej kupić Glass fog clear anti-fog czy pochłaniacz wilgoci?
zapewne masz wilgoć w tapicerce więc pranie ekstrakcyjne albo pochłaniacz wilgoci, żaden fog clear nie pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.