Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, czy Colli 845 brudzi plastiki ??? tak samo dodo juice lime prime

 

Z "nie w kolorze" mam tylko klamki których nie oklejałem przy aplikacji 845 i raczej nic nie zostało. Choć starałem się je omijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zbyt blisko przystawiona myjka ciśnieniowa na ehrle może zrobić małe punktowe wgnioty?

mam 2 takie wgniotki w odległości około gdzieś 2,5cm, a w jednej lakier odpryśnięty , ale nie kółko, a bardziej kreska.

Miejsce to dach, ale jakieś 3cm od boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem autko od lakiernika - robiłem całościówkę - ile trzeba poczekać zanim zrobię polerkę na lustro ( w tej chwili jest po prostu po polerce ale takiej do korekty, trochę hologramów)? kiedy kłaść wosk?

 

wyżej już było:

 

teoretycznie nieskażony lakier?

 

Jeśli lakiernik nie wygrzał jej pod promiennikami to niczego nie dotykaj przez najbliższych kilkanaście dni...

 

Jak jest dobrze pomalowany to wystarczy PF2500 i SF4000, jak nie... to jedziesz mocniej.

 

czy można w tym czasie położyć jakiś wosk/sealant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie skończyłem dwu dniową zabawe przy aucie. Na koniec odtłuściłem lakier IPA i położyłem dwie warstwy wosku Collinite 476. W tej chwili auto stoi w garażu po drugiej warstwie.

 

Pytanie to: czy wystawiać go na słońce ? Czy może lepiej niech postoi do jutra w garażu. Chodzi o to by wosk jak najdłużej wytrzymał a wystawiać na słońce średnio mam jak gdyż pewnie zaraz się kurz zainteresuje lakierem. (nie daleko jest budowa i pewnie przyleci z wiatrem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.