Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SCS ma takie nalepki afair... 1,5zł sztuka

Dobra. Pytanie z mojej strony:

Czy jest sens w ogóle brać się za bary z lakierem na VW Bora przy użyciu UC i twardszej strony tricolora (w sensie, czy w godzinkę-dwie oblecę auto, żeby chociaż odświeżyć lakier i może usunąć lekką oksydację?), czy lepiej sobie darować i zrobić dwa przejazdy przy użyciu SRP?

Na to pójdzie pewnie 1000P

:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie, czy w godzinkę-dwie oblecę auto, żeby chociaż odświeżyć lakier i może usunąć lekką oksydację?

Chodzi o całość pytania ;) ale domyślam się, ze odpowiedź podobna.

Czyli raczej wrzucić SRP i myśleć nad korektą po zimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby to miało ręce i nogi to czasu mało, 4-5h na sam UC trzeba liczyć

Hmm może być ciężko. Więc teraz w drugą stronę...czy nie lepiej poświęcić te godziny na SRP? Na tym poziomie nie zależy mi na super korekcie a odświeżeniu i uzyskaniu jakiejś podstawki pod wosk ;)

AFAIK to SRP jest ok, bo zakryje mi ryski, ew lekko przeczyści i dorzuci podstawę wosku (AIO w końcu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy najlepiej kłaść sealant na zimę ? Myślicie, że już czy jeszcze za wcześnie. Najbardziej zależy mi na trwałości więc im później tym lepiej ale z racji tej, że garażuję furkę pod chmurką muszę mieć w miarę optymalną temperaturę. Dzisiaj oglądałem prognozę długoterminową i do końca wrześnie temperatura rzadko kiedy będzie przekraczała 20 st. Więc już czy jeszcze się wstrzymujecie ? Jeśli tak to do kiedy ? Sealant to FK 1000p wspomagany QD FK Final Slick Body Shine po myciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dopiero zaczynam przygode z polerowaniem. Uzywalem makity kolegi przy swoim samochodzie ale nie bede przeciez uzywal jego sprzetu caly czas. I zamierzam wlasnie sobie cos takiego narazie zakupic.

SJake, to mowisz ze kestrel lepszy jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał do czynienia z woskami i sealantami z Insta Finish :?:

Chodziło by mi zwłaszcza o opinie na temat Insta Finish Cherry Wet Wax bo szukam i nic nie widzę no chyba że ślepy jestem :P

ewentualnie jaki inny środek w podobnej cenie możecie polecić na teraz... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy najlepiej kłaść Sealant na zimę ? Myślicie, że już czy jeszcze za wcześnie. Najbardziej zależy mi na trwałości więc im później tym lepiej ale z racji tej, że garażuję furkę pod chmurką muszę mieć w miarę optymalną temperaturę. Dzisiaj oglądałem prognozę długoterminową i do końca wrześnie temperatura rzadko kiedy będzie przekraczała 20 st. Więc już czy jeszcze się wstrzymujecie ? Jeśli tak to do kiedy ? Sealant to FK 1000p wspomagany QD FK Final Slick Body Shine po myciach.

 

UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cocolino, najlepiej w listopadzie... ale... połóż teraz, w listopadzie powtórz. Polecam równiez wykonac ten sam zabieg w styczniu.

 

"Używając" samochodu FK1000 wytrzymuje zimą, w dobrej kondycji 2 miechy. Zależne od używania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.