Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lu5asz, warto a cena okazyjna chyba ze dolozysz troche i mozesz miec zymola carbona :)

 

Rozumiem,ze Tobie Petes53 bardziej podchodzi??Ile u CIebie wytrzymuje?

 

na Vanilli leżał miesiąc,i pewnie dalej by leżał,ale przyjechała próbka Carbona właśnie i nie wytrzymałem... :) ,i znów Vanilla i...efekt jakiś taki...mam wrażenie że Petes daje efekt jakby "tłustego" lakieru,a mi to bardzo pasuje,Carbon był jakby taki neutralny,"normalny",jak Lusso Oro,ale to tylko moje odczucia...

Widze ze masz czarną Octavie-jak chcesz coś taniego a wypróbować na czarne,to zerknij na Dodo Purple Haze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci się-fajny wosk

a to źle,coś nie tak?przecież 90% użytkowników tego forum to tacy sami laicy,początkujacy jak ja,i ide o zakład że im się micha cieszy jak zobaczą taki właśnie efekt,po skończonej,nieraz całodziennej robocie,takiego właśnie efektuoczekują

Dopiero z czasem,z przeczytanymi postami,relacjami innych kolegów,chcą bądź nie,próbować czegoś innego,brnąć dalej w te "chorobę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek96, jedyna moja rada to nie odśnieżać do gołego lakieru, tylko zostawiać cienką warstwę śniegu tak żeby szczotka nie dotykała lakieru. Ale i tak pewnie po zimie dobrze jest przynajmniej finish zrobić. Rysy od szczotki są raczej płytkie. : ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
decydowanie carbon no chyba ze cos z victorii red lub yellow?

 

Carire, mógłbyś wrzucić tutaj listę wszystkich wosków których osobiście używałeś ? :) Bo mam wrażenie że masz imponujące doświadczenie w tej materii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.