Skocz do zawartości

Jaguar X-Type Executive


Patgor

Rekomendowane odpowiedzi

Patgor, utrzymuje sie tyle co wszystkie ;) czyli po pierwszym myciu już nie jest tak widoczny, mimo że nadal jakoś tam odpycha wodę. ja tak czy siak dressing staram się nakładać przy każdym myciu. jego wydajnośc mnie zachwyca, mam go już rok i po każdym myciu go nakładam na opony, nie tylko swoje ale i rodziców i znajomych, nie jestem w stanie zliczyć ile już kompletów zrobilem a z opakowania 500 ml ubyło dopiero może z 1/5- 1/4. :D Jedyne co mnie denerwuje w dressingach to fakt, że po np. tygodniu na oponie widać kurz :/ a na oponach bez dressingu kurzu nie widać ahaha :song:

ale to chyba przypadłość wszystkich dressingów, a raczej opon, po prostu pracują w takich warunkach że muszą się kurzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do wykonczania opon bez zbytniego polysku to kiedys kupilem przy okazji innych zakupów w sklepie motorytzacyjnym za ok 17zl, taka pianke do opon z Craplan'a "Tyre Shine". Po nałozeniu jej na wczesniej umyte i wysuszone opony z efektu byłem bardzo zadowolony ( czarne oponki, bez zbednego połysku jakby były wysmarowane olejem). Bradz łatwo sie ja aplikowalo, bo wystarczyła psiknac na opone i odczekac kilka minut az wchłonie.

Co do Jaguarka to autko na prawde bardzo ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.