Skocz do zawartości

Jaguar X-Type Executive


Patgor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak w praktyce bo z coli wybralem FK 1000p :) ale na zdjeciach 476 nigdy mnie nie powalil, natomiast 915 potrafi wygladac na prawde swietnie. Chociaz wiadomo, ze na koncowy efekt i tak wplywa kondycja lakieru jak i to jak zrobione bylo zdjecie.

 

Jasny, srebrny lakier, ale glebia i cytujac z innej relacji "efekt oblania szklem" super

18resizek.jpg

 

Takie zdjecia potrafia na prawde rozochocic, nastepny wosk ktory wpadl na liste zakupow a w koncu trzeba sie na cos zdecydowac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast 915 potrafi wygladac na prawde swietnie

 

Colli wydał mi się dobrym rozwiązaniem na zimę, ale już powoli rozglądam się za jakimś naturalnym woskiem, który wydobędzie pełną głębię z mojego lakieru. Fakt, że na szarej perle za bardzo brudu nie widać, ale wydaje mi się, że przez to trzeba się też nieźle namachać, by wycisnąć naprawdę lśniący i "mokry" kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
ale na zdjeciach 476 nigdy mnie nie powalil, natomiast 915 potrafi wygladac na prawde swietnie.

 

Można auto wysmarować olejem Kujawskim i zrobić takie zdjecie że SV Divine i Zymol Vintage razem wzięte będe wyglądały biednie, ale nie o to przecież chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normlanie aż każde foto z dokładnością oglądałem i pełen podziwu za pracę. Aż pewnie się nie chce jechać do PL w takim stanie auta chodzi o czystość. Tutaj zima mróz sól na drogac, śnieg, błoto pośniegowe. Gratulacje tak zrobienia autka, teraz Kociak prezentuje się jeszcze bardziej drapieżnie. Czekamy na foty auta po podróży LU-PL-LU i dalszych etapów pracy przy takim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że auto po takiej podróży w zimie wygląda jak siedem nieszczęść :cry: więc zacząłem już szukać jakiegoś punktu, żeby doprowadzić go do stanu używalności. Już znalazłem dwa kontakty na tym forum więc mam nadzieję, że po dwóch godzinach autko znowu będzie błyszczeć :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patgor, Colli na 100% wytrzyma taka trase. Po przyjezdzie do PL umyj auto a bedzie wygladac jak swiezo po woskowaniu - sprawdzone :)

 

To, że wytrzyma to ja wiem, jestem po prostu ciekawy jak się będzie autko myło po takim dystansie, gdy wcześniej zostało dobrze zabezpieczone. Właśnie umówiłem się z jedną myjnią ręczną, że udostępnią mi jedno stanowisko, żebym sam mógł sobie kota wypucować. Zgodzili się w sumie bez problemu, tylko nie wiedzieć czemu strasznie się ze mnie śmiali... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
tylko nie wiedzieć czemu strasznie się ze mnie śmiali... :D

Ja to sobie wyobraziłem tak:

"Dzień dobry, dzwonię z Luxembourga, za tydzień przyjeżdżam do Polski i chciałbym osobiście umyć na Waszej myjni mojego Jaguara metodą na 2 wiadra - jest taka możliwość?" :lol::lol::lol:

 

Nasze hobby naraża nas na wyśmianie przez ludzi nie będących w temacie ale kogo to obchodzi - byle było czysto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze hobby naraża nas na wyśmianie przez ludzi nie będących w temacie ale kogo to obchodzi - byle było czysto!

 

Dokładnie, ale muszę przyznać, że facet był bardzo wyrozumiały i powiedział, że od czasu do czasu odbiera właśnie telefony z takim pytaniem wiec widocznie już kilku maniaków z Lubelszczyzny wcześniej się do niego zgłaszało :)

 

Postaram się zrobić kilka fotek po samej podróży - zobaczymy czy mój kot dalej będzie przypominał samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiedzieć czemu strasznie się ze mnie śmiali... :D

Ja to sobie wyobraziłem tak:

"Dzień dobry, dzwonię z Luxembourga, za tydzień przyjeżdżam do Polski i chciałbym osobiście umyć na Waszej myjni mojego Jaguara metodą na 2 wiadra - jest taka możliwość?" :lol::lol::lol:

 

Nasze hobby naraża nas na wyśmianie przez ludzi nie będących w temacie ale kogo to obchodzi - byle było czysto!

 

Hehehe dobre ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z racji tego, że u mnie już od miesiąca wiosna, postanowiłem zmienić opony na letnie. Jako, że miałem pod ręką tylko Hot Shine Tire Gel od Megsa, opony świecą się jak psu.... :)

 

96819983.jpg

 

83454626.jpg

 

78932800.jpg

 

83134016.jpg

 

W związku z tym chciałem się Was poradzić, jaki preparat wydobyłby ładną czerń opony bez tak drażniącego połysku :o (może AG Instant Tyre Dressing??)

 

Przymierzam się również do kupna jakiegoś wosku na lato, by wycisnąć ostatnie poty z lakieru i nadać mu możliwie największy wet look przy równie dobrej trwałości (dobrze by było, by wosk wytrzymał miesiąc :) ). Do tej pory główne obiekty zainteresowania to:

Swissvax SAPHIR

Zymöl Glasur

DJ SN

PB Natty's Red

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Uri - AG ITD jest bardzo dobry, na Firestone' ach wyglądał super. Nie to co teraz Nielsen :?

 

A co jest nie tak z Nielsenem ? Generalnie daje półmat na oponie , ale i tak zależy wszytko od gumy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Uri - AG ITD jest bardzo dobry, na Firestone' ach wyglądał super. Nie to co teraz Nielsen :?

 

A co jest nie tak z Nielsenem ? Generalnie daje półmat na oponie , ale i tak zależy wszytko od gumy .

 

No właśnie - zależy od opony i na tej oponie na której AG dawał super efekt, tak Nielsen już nie bardzo. Jest dla mnie za "suchy", za mało satyny. Ale co tam, zużyje go i kupię co innego 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny samochód, naprawdę :good: Nie mogę się napatrzeć...

Przed aplikacją megsa czyściłeś opony jakimś APC??

 

Thx :), opony mają dwa tygodnie więc przeleciałem tylko Bilberry od ValetPro jak myłem felgi

 

Dzięki koledzy za opinie nt. AG, właśnie o taki efekt mi chodzi :). A powiecie mi ile mniej więcej ten preparat utrzymuje się na oponie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.