Skocz do zawartości

Detailing w Małopolsce


bako111

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, byłem na czyszczeniu wnętrza auta w carnaubie, powiem tak, czas trwania 1.5 godzny, odkurzanie, pranie dywaników, nanoszenie dresingu Porboys NL na plastiki i czyszczenie szyb. Jestem tochę zawiedziony efektem jak na firmę zajmującą się strikte detailingiem.. Nie chce tu robić jakiejś antyreklamy ale.. no właśnie, podam przykład, niby wyodkurzane ale między fotelem przednim a konsolą środkową w zakamarkach pełno syfu, nie wiem czy Pan czyszczący przeoczył to miejsce czy tak miało być.. Poza tym nie wszystkie plastiki zostały wyczyszczone, np. te z tyłu przy tylnej szybie są całe z kurzu, szyba też nie została wyczyszczona z tyłu bo roleta jak była zasunięta tak jest nadal, zresztą widać że szyba jaka była brudna taka jest :/ . Co do nanoszenia Poorboysa NL to widać że do drzwi kierowcy Pan bardziej się przyłożył ( ale to też dlatego że zwróciłem mu uwagę że zostają mazy, akurat byłem wtedy przy aucie) a co do reszty to widać wyraźne niedocągnięcia, mazy, etc. Trochę przykre, ale dam im jeszcze jedną szanse następnym razem, oczywiście wspominając wszystkie moje uwagi. Niestety odbierając auto nie zauważyłem że są takie niedociągnięcia, wiecie jak jest, ciemno w środku i sztuczne oświetlene robi swoje. Szczerze to myślałem że zapach też jakiś pójdzie do autka a tu nic... Jeszcze musiałem zwrócić uwagę żęby wyczyścili bagażnik bo tego też nie zrobili... hmm, ciężko się domyślić że przy czyszczeniu kompletnym wnętrza należy również wysprzątać bagażnik...Cena 50 zł :shock:

Czekam na moją paczkę z produktami i zaraz idę poprawiać natural lookiem plastiki i megsem do szyb - szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niska, można powiedzieć.

Czyżby Carnauba zmieniła "swój profil działalości" i szła na ilość, a nie na jakoś ?

Jasne, nie jest jakaś wysoka ale nie jest też jakieś wysokie wykonanie, powiedziałbym wręcz że przeciętne..

Może faktycznie idą już na ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem za 50zł to wcale więej niema co oczekiwać a itak było to 1.5h więc wcale niemało.

Ale ja niepowiedziałem o jakiejś granicy cenowej, chciałem tylko kompletne czyszczenie wnętrza, a jeśli popatrzę na to w sposób cena do jakości to wg mnie cena za wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby postawić sprawę jasno. Chciałbym w tym temacie podkreślić, że od dłuższego czasu nie mam z firmą Carnauba nic wspólnego. Firma ta bez mojej zgody wykorzystuje na swojej stronie internetowej zdjęcia z moim wizerunkiem jak i zdjęcia z projektów detailingowych których jestem autorem.

Zespół, który prezentował relacje z prac detailingowych na forum odszedł z tej firmy i działa niezależnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
Żeby postawić sprawę jasno

Myślę, że wszyscy już zdążyli zauważyć, że carnauba jest aktualnie czymś innym niż kiedyś. Razem z Asią tworzycie detailer.pl i TU życzymy wam sukcesów.

Tak trzymać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
To w takim razie dziwnym jest prowadzenie konkursu na bazie waszych prac

Oczywiście jest dziwne i chyba mało uczciwe. ale zależy jak do tego podejść. Wszystko zależy od tego jaki status w Carnauba posiadał Tomek i Asia. Jeśli byli oni pracownikami, to cóż, projekty są firmy Carnauba i tyle.

Ciekawi mnie jednak co o tym sądzi Carspa :?: Swego czasu ogłaszali realizację sklepu Carnauba , jako coś w rodzaju ich oddziału - tu może się trochę mylę z tym określeniem 'oddział', ale z pewnością chodziło o jakąś głębszą współpracę. A jak jest teraz? Czy te pomysły przeszły jakąś weryfikację. Tego nie wiem, ale i Carspa, może mi powiedzieć - a co Cię to obchodzi? No i też będzie miało rację, chociaż ciekawość jest spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kecav, z mojej ostatniej rozmowy z pracownikiem Carnauby wynikało że nie mają absolutnie nic wspólnego z CarSPA, podobno wynikł między nimi też ostatnio jakiś problem biznesowy czego potwierdzeniem może być choćby wycofanie PB z CarSPA...ale to już chyba wychodzimy poza temat tej dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie dziwnym jest prowadzenie konkursu na bazie waszych prac

Jak byłem na czyszceniu wnętrza to carnauba robiła właśnie merca takiego samego jak wcześniej Asia z Tomkiem (chyba że się myle) i może to wprowadzać w błąd :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.