Skocz do zawartości

Detailing w Małopolsce


bako111

Rekomendowane odpowiedzi

zależy czego Ci potrzeba od Carnauby, ja chciałem ostatnio zrobić zakupy i "pocałowałem klamke", studio na Balickiej zamknięte a na Wielickiej nie było komu udostępnić sklepu.Generalnie mają teraz mały bałagan spowodowany przenosinami i nawet o kontakt telefoniczny cięzko.Jest to jednak najpewniej najprofesjonalniejsze studio w województwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
Działamy na własną rękę

Asiu o ile może trudno jest Ci się wypowiadać za innych kolegów, to napisz (pochwal się), gdzie teraz można znaleźć przynajmniej Twoje 'studio' (studio - absolunutnie nie złośliwie). Jednym słowem, miło by wiedzieć, gdzie jeszcze w KRK, można z czystym sumieniem pozostawić auto do 'pucowania'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

kecav,dzięki że pytasz, ale moim zamiarem nie była zamiana tego wątku w reklamę usług, chodziło o sprostowanie :) . Nie chcemy przecież zmienić forum w tablicę ogłoszeń firm. W moim przypadku większość zleceń jest z polecenia wcześniejszych Klientów. Taka forma sprawia frajdę bo wiem, ze Klienci doceniają i rozumieją usługę, którą oferujemy. A jeśli ktoś jest zainteresowany, na pewno znajdzie sposób na skontaktowanie się bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w carnaubie jest podobno profesjonalna myjnia, mycie na dwa wiadra z zastosowaniem markowych produktów i td.

Wkrótce zamierzam to sprawdzić ale czekam na opinie innych użytkowników.

A ta myjnia co jest w bonarce na parkingu na dole, (reklamowała się na forum), to korzystał już ktoś z niej? Przydałoby się porównanie, która jest lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyszaKr, wg mojej wiedzy Carnauba świadczy usługę mycia każdemu zainteresowanemu klientowi i z tego co pamiętam to cena oscyluje w okolicach 90 PLN ale nie znam dokładnie zakresu tej usługi

 

swoją drogą szkoda że żaden z przedstawicieli firmy nie udziela się na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
swoją drogą szkoda że żaden z przedstawicieli firmy nie udziela się na forum

Udzielają się. Co prawda ostatnio nie za często można ich tu spotkać. Troszkę się tam pozmieniało - osobowo i lokalizacyjnie. Po tych zmianach, jakoś cisza trochę zapanowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyszaKr, wg mojej wiedzy Carnauba świadczy usługę mycia każdemu zainteresowanemu klientowi i z tego co pamiętam to cena oscyluje w okolicach 90 PLN ale nie znam dokładnie zakresu tej usługi

 

swoją drogą szkoda że żaden z przedstawicieli firmy nie udziela się na forum

Dzwoniłem, pytałem, myjnia dotyczy każdego zainteresowanego klienta i tak jak napisałem wcześniej, kompleksowa usługa mycia wraz z czyszczeniem wnętrza, odkurzaniem, nabłyszczaniem plastików, etc. - cena nie większa niż 70 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś sprawdzi [...] tą reklamującą myjnie w bonarce niech da znać [...]

w zeszłym roku myłem tam autko. nie chcę robić złej reklamy, jednak nie sposób nie nadmienić, że po usłudze na ramionach wycieraczek przedniej szyby znak firmowy GM (sitodruk?) został rozmazany. chyba coś zanadto agresywnego użyto do mycia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą szkoda że żaden z przedstawicieli firmy nie udziela się na forum

Dzwoniłem, pytałem, myjnia dotyczy każdego zainteresowanego klienta i tak jak napisałem wcześniej, kompleksowa usługa mycia wraz z czyszczeniem wnętrza, odkurzaniem, nabłyszczaniem plastików, etc. - cena nie większa niż 70 zł

 

 

 

70zł ???? no to ciekawie taniutko hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.