Skocz do zawartości

prośba o pomoc w wyborze wosku


Gość krzysr

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, szukam nowego wosku teraz używam Soft99 Fusso Coat 12 months Dark Colour Wax. Kolor czarny autka ale jest jeszcze drugie auto srebrne wiec szukam czegoś bardziej uniwersalnego. Zależy mi przede wszystkim na looku a później trwałość najlepiej aby wytrzymywał miesiąc. raz w miesiącu znajdę czas na woskowanie ręczne. Moje typy to:

Soft99 Authentic Premium Car Wax 200g

MOTHERS PURE BRAZILIAN CARNAUBA WAX 340g

COLLINITE 915 MARQUE D'ELEGANCE

Domyślnie chciałem przeznaczyć do 150zł ale czy warto dołożyć pare złotówek do Zymol Carbon 236ml?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cleaner tylko od zymola czy coś innego zamiennie można używać? I poza zymolem który kwalifikuje się do polecenia?

 

 

 

W przypadku Zymola, według mnie HDC odwala większość roboty wiec proponuje ten secik.

 

 

Ja mogę ci polecić Infinity wax dark jeśli chodzi o look , co do wytrzymałości to nie mam pojęcia ;) przykładowe zdj z wosku na moim aucie masz w tym temacie prawie na samym dole : http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=35&t=21283&start=6180#p694309

 

Przepraszam ale Twoje zdjęcia bardzo mało pokazują. Nic z nich nie wynika :) Zrób zdjęcia na zewnątrz przy naturalnym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka z dziś tylko ze pogoda niestety deszczowa ale wrzucę jak wrócę z pracy

 

Dodane po 4 godzinach 54 minutach 47 sekundach:

 

Przepraszam ale Twoje zdjęcia bardzo mało pokazują. Nic z nich nie wynika :) Zrób zdjęcia na zewnątrz przy naturalnym świetle.

 

 

Mam kilka z dziś tylko ze pogoda niestety deszczowa ale wrzucę jak wrócę z pracy

 

Obiecane fotki :

 

f25b5np25rr1_t.jpg

ru2gm0s0fo0z_t.jpg

gani105jzpbj_t.jpg

l8jqevw7quk7_t.jpg

rbbfuwzd3uwp_t.jpg

8h1462h00qay_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc, jak nie uda mi sie kupić zestawu zymöla to chyba kupie softa 99 złotego z carnaubą. Znam tą markę i byłem do tej pory z niej zadowolny. W sumie każda kolejna której próbuje osobiście jest co raz lepsza. Jeszcze poprzekopuje sie po forum może na coś natrafię. Bo szukam czegoś do każdego koloru lakieru nie tylko czernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc, jak nie uda mi sie kupić zestawu zymöla to chyba kupie softa 99 złotego z carnaubą. Znam tą markę i byłem do tej pory z niej zadowolny. W sumie każda kolejna której próbuje osobiście jest co raz lepsza. Jeszcze poprzekopuje sie po forum może na coś natrafię. Bo szukam czegoś do każdego koloru lakieru nie tylko czernie.

 

https://sklep.pielegnacjaaut.pl/soft99- ... -2002.html tu jest taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szukam jakiegoś wosku również do czarnej perły Volvo. Byłem zdecydowany na Kiwami od Soft99, bo z Fusso na zimę jestem mega zadowolony (kładziony w listopadzie nadal ładnie kropelkuje), ale przeczytałem o przyciąganiu kurzu. Mam niestety drogę gruntową do domu, więc szkoda byłoby gdyby lapał non stop kurz. Zależy mi na efekcie wizualnym. Mogę mazać i co miesiąc w sezonie wiosenno-letnim. To sama przyjemność :) budżet do ok. 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]skilo_one[/ref], Jesli jestes zadowolony z Fusso to do 150 zl masz Authentica z tej samej stajni,w tej cenie masz tez Dark Angel od AW a jesli chcesz mazac i co miesiac to sprawdzi sie tez swietnie do czarnego Nattys Wax black od PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.