Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

popov - tydzień temu byłem świadkiem jak kobita w niedzielę myła jakieś BMW właśnie tym sposobem, polała wodą z "miski" a później obleciała jakąś zmiotką 8-) na koniec wylała jeszcze trochę wody na całość i pojechali ...

 

nie wiem co to za model, na oko lata 90te - srebrny kolor, kombi - podoba mi się, ale kurde żeby tak myć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus, musi mieć wprawione oko już więc na pewno znajdzie :P

 

mar3, no cóż, ludzie różnie "dbają" o swoje auta a potem się dziwią że ich samochody źle wyglądają :) ja byłem kiedyś świadkiem jak pewien pan "czyścił" swoje gumowe dywaniki psikając na nie błyszczącym PLAKIEM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracują w serwisie rozmawiałem z klientem który powiedział tak cytuje

 

"w dupie mam mycie pojeżdżę xm-cy i do żyda jak stoi "

 

mówi ze na aucie zyskuje jakieś 10-20% jeździ po Niemcach i szuka okazji :-]

 

ostatnio kupił bmw 7`ke za 4tys zł ... zdjął alusy i sprzedał tego samego dnia za 4500zł polakowi

 

i się śmieje ze mnie ze poco ja myje auto ... :/

 

a tu toczy się rozprawka czy myje się szczotką gąbką itd ...

 

ile ludzi tyle metod i nawet znajdzie się niedoskonałość w profesjonalnej robocie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To i ja coś wkleje z lokalnego podwórka:

 

instrukcja dla laika jak ocenić czy rysę da się usunąć

pośliń palec i przejedź po rysie, jeśli rysa staje się niewidoczna (albo jest prawie niezauważalna dopóki mokra) to jest do usunięcia

:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna perełka dotycząca lakieru audi:

 

Do zabezpieczenia, oszczędzania kasy na myjnię i dla połysku - tylko wosk z teflonem. Polerka ręczna za 100 zł na ręcznej myjni i na 6 miesięcy problem z głowy + piękny efekt połysku.

 

Auta za 30-40 tys. zł, a żal kasy na normalną pielęgnację pojazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że tam, na forum a4klubu właśnie został utworzony dział "Auto detailing", i z tego co widzę raczej nawracać nie widzę sensu, bo oni swoje, a ja swoje. Nie czepiałbym się, gdyby ten dział nazywał się Kosmetyka samochodowa albo Pielęgnacja pojazdów, a w ad nie chodzi o to żeby umyć auto na myjni, przelecieć auto tempem i środek wypsikać plakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że tam, na forum a4klubu właśnie został utworzony dział "Auto detailing", i z tego co widzę raczej nawracać nie widzę sensu, bo oni swoje, a ja swoje.

 

Bo "auto detailing" staje się modny. Tylko... po co na siłę ludzi uszczęśliwiać? :idea:

Jak ktoś chce to niech sobie nawet szczotką drucianą myje auto. Jego auto, jego sprawa. Tym lepiej dla tych, którzy o auta dbają bo bardziej się wyróżniają na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.