Jump to content

Offyourmarks@BMW M3 E36


julian

Recommended Posts

http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... hp?t=80165

 

trochę zainspirowałem sie wątkiem o Daltonie i postanowiłem wkleić link do tematu , który tak na prawdę ostatecznie zdecydował o mojej fascynacji detailingiem. co jakiś czas z przyjemnością wracam do tej pracy, kompleksowość podejścia zawsze mnie powala.

myślę, że to także dobry wątek dla wszystkich nowicjuszy, to niejako taki skompresowany poradnik ze zdjęciami jak czyścić auto. pozdrawiam, życzę miłęj lektury!;)

Link to comment
Share on other sites

aż szkoda wyjeżdżać takim samochodem po takim detailingu :)

chociaż najlepsze efekty włożonej pracy jakie lubię oglądać są na samochodach ,które są bardzo zapuszczone ;) to jeszcze było w miarę nowe więc nawet spód nie był zbyt brudny ;) mimo wszystko świetna robota ;)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że ten projekt ukazał się tu na forum. Chciałem tylko powiedzieć że Matthiew Wakefield, czyli właściciel Offyourmarks to dla mnie mistrz w dziedzinie podejścia do detailingu i perfekcjonizmu z nim związanego. Sam przez kilka dni pogłębiałem wiedzę na szkoleniu w Offyourmarks. Z Mattem(+nasz pracownik) zrobiliśmy korektę na łącznie trzech autach.

 

Tak auto wyglądało podczas mojego pobytu. Wyjeżdża ze szczelnego namiotu tylko raz na 2 tygodnie i jeździ jedynie po hali!

59442a493e3a3_DSC_0552copy.jpg.cd2de3e364617dd171fd0c2676f97f97.jpg

Link to comment
Share on other sites

CarSPA-Zymöl, zazdroszczę, ale w taki pozytywny sposób, ze też bym chciał;)

ale choć rozumiem sens przechowywania egzemplarzy kolekcjonerskich w takich warunkach, to nie potrafiłbym odmówić sobie jazdy po wilgotnych brytyjskich b-roadach tym cackiem. pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.