Skocz do zawartości

Offyourmarks@BMW M3 E36


julian

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... hp?t=80165

 

trochę zainspirowałem sie wątkiem o Daltonie i postanowiłem wkleić link do tematu , który tak na prawdę ostatecznie zdecydował o mojej fascynacji detailingiem. co jakiś czas z przyjemnością wracam do tej pracy, kompleksowość podejścia zawsze mnie powala.

myślę, że to także dobry wątek dla wszystkich nowicjuszy, to niejako taki skompresowany poradnik ze zdjęciami jak czyścić auto. pozdrawiam, życzę miłęj lektury!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż szkoda wyjeżdżać takim samochodem po takim detailingu :)

chociaż najlepsze efekty włożonej pracy jakie lubię oglądać są na samochodach ,które są bardzo zapuszczone ;) to jeszcze było w miarę nowe więc nawet spód nie był zbyt brudny ;) mimo wszystko świetna robota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że ten projekt ukazał się tu na forum. Chciałem tylko powiedzieć że Matthiew Wakefield, czyli właściciel Offyourmarks to dla mnie mistrz w dziedzinie podejścia do detailingu i perfekcjonizmu z nim związanego. Sam przez kilka dni pogłębiałem wiedzę na szkoleniu w Offyourmarks. Z Mattem(+nasz pracownik) zrobiliśmy korektę na łącznie trzech autach.

 

Tak auto wyglądało podczas mojego pobytu. Wyjeżdża ze szczelnego namiotu tylko raz na 2 tygodnie i jeździ jedynie po hali!

59442a493e3a3_DSC_0552copy.jpg.cd2de3e364617dd171fd0c2676f97f97.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CarSPA-Zymöl, zazdroszczę, ale w taki pozytywny sposób, ze też bym chciał;)

ale choć rozumiem sens przechowywania egzemplarzy kolekcjonerskich w takich warunkach, to nie potrafiłbym odmówić sobie jazdy po wilgotnych brytyjskich b-roadach tym cackiem. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.