Skocz do zawartości

Paul Dalton


cyprianmeister

Rekomendowane odpowiedzi

:)

 

kiedyś sobie krótko pomailowałem z kolegą P.

:)

 

bardzo miły gość i jeden z najlepszych detailerów.

 

Jego biznes jest wzorcowy jeżeli chodzi o reklamę i promocję - te 600-etapowe procesy detailingu samochodu :) - to po prostu niedościgniony wzorzec dla prezentowania i "opakowania" profesjonalnych usług detailingu :)

 

Dla mnie bomba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość to moja główna inspiracja, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem go w akcji to z jednej strony ucieszyłem się że pewne rzeczy robię tak samo a z drugiej zanotowałem masę punktów które muszę wprowadzić lub poprawić. Mam niesamowitą chrapkę na Crystal Rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Evo, na pewno najlepiej rozreklamowanego... ;) Dalton postawił na rozwijanie swojego "brandu" jak to się teraz modnie nazywa. Na pewno jest jednym z najlepszych, ale w niektórych jego filmikach widać conajmniej dziwne sposoby pracy. Chętnie bym go zobaczył podczas pracy na żywo, zastanawiam sie na ile jego "magiczne" umiejętności są prawda a na ile autopromocją.

gryzon, takie nieregularne ruchy to tylko jedna z technik, nic nadzwyczajnego, choć trochę wbrew teretycznym założeniom polerowania. trzeba mieć dużo wyczucia i wprawy, żeby pracować w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No właśnie o to mi chodziło. Ciężko mówić że ktoś jest najlepszy jeśli nie zrobi się porównania czołowych detailerów świata ( tylko jakie kryteriuim przyjąć przy wyborze) i bezpośrednio nie porówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym - każdy projekt ma swoją specyfikę. nie można winić detailera za to, że nie zrobił 100000% korekcji, jeśli nie było z czego zbierać, jeśli auto jeździło na polowania, jeśli klient sobie życzył odświeżenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.