Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Ani lpg, ani nos. Spalanie moze bardzo zdziwic i nie jeden raz jadac spokojnie na trasie ponizej 8l/100km. Miasto mozna zaczac od 16l ale to juz wyniki czysto laboratoryjne, 18l - spokojne lato. 24l zima pelna zabawy. Planuje wydech. pare innych divajsow i zlamanie granicy 600koni 8-)

 

RS6 C5, w dodatku PLUS to taki rodzynek dla ludzi zboczonych w temacie Audi quattro.

Masz moze jakis wykres po zakupie i po wizycie w Sportecu?

Sam tam byles czy auto juz takie zostalo kupione?

Jezeli juz o tym pisales to sorry ale ostatnio jestem out of date jezeli chodzi o forum :P

 

Sorry takze ze moze troche sceptycznie podchodze do tunerow typu Sportec i np MTM ale widzialem i czytalem juz swoje. Nie tylko o RS6 C5 ale takze RS6 C6..

Na dzien dzisiejszy wiem ze wizyta w Sportecu czy MTM z RS6 mija sie poprostu z celem.

Napewno nie warto doplacac za auto z takim pakietem lub jechac samemu do tych tunerow na takie pakiety.

Pakiet MTMa na RS6 C6 to smiech i cyferki na "papierku" bo w rzeczywistosci jest naprawde duzo gorzej, nie wspominajac juz o zywotnosci skrzynki, ktore pozniej trafiaja do PL do naprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

_Makki_ co do tunerow, niestety zgadzam sie z Toba, poprzedni wlasciciel tuningowal Audi w Sportecu, ja do nich jezdzilem tylko po kola. Przy kupnie auta dostalem cala wypiske od Sporteca z certyfikatem, naklejka itp. Osobisice jeszcze auta nie hamowalem, po Sportecu weszly IC Wagnera, doloty Wagnera i ITG oraz filtry ITG, zrobie jeszcze wydech bo seryjny jest dla mnie "za cichy". Reszta to juz grubsza sprawa typu swistaki np Loba, ostre walki, uklad paliwowy a to juz robia sie koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miażdżą system :good:

Ile PLN taka sesja (jeśli to nie tajemnica) ?

 

100zł za sesję w dzień - około 10-15 zdjęć i 100zł za zdjęcia nocne - około 10 zdjęć, jak sesja dzień + noc to cena do dogadania...

 

[ Dodano: 5 Sierpień 2012, 14:52 ]

uuuuuu na bogato się Gracjan bawisz :kox:

piękne zdjęcia :good:

 

Trzeba było w końcu jakieś lepsze zdjęcia zrobić :mrgreen: Auto uważam za skończone, może jakieś drobne mody jeszcze więc to chyba dobry czas na sesję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono-e30 to jakie są różnice między xenonem ori a tym Twoim?

 

Wszystko opisałem w postach które dotyczą ów tematu, proszę się wczytac i wszystko będzie

 

jasne.

 

Bo rozumiem że pytasz o różnice pomiedzy lampami BMW, a w tym wypadku z e32.

tak chodzi mi dokładnie czym się różni oryginalna lampa xenon bosch/hella od lampy zwykłej w e32 ? Czy jak kupię sobie w serwisie nowy klosz od lampy xenon to będzie już bez poświaty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.