Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ano pocieszne, ja tam go na serio nie traktuję :P Parę miesięcy temu dostało jeszcze serię nalepsów, dopiero budzi strach na drogach i wśród małych dziewczynek :evil: Jak tylko go odpicuję to porobię fotki i zarzucę coś lepszego :D

Wyobraźcie sobie, jak ja w nim wyglądam, 197 cm i 110kg wagi, jak Iniemamocny :D

 

Takie bardziej starsze :

 

imag0105l.jpg

 

imag0104p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka tam moja furka weekendowa.

 

Zazdroszczę klasyka, piękne auto, niezmącone żadnymi pseudo tuningowymi dodatkami, bardzo gustownie wygląda :):good:

 

 

 

Geno. fajne auto :good: , wzbudza zapewne zainteresowanie swoim rzadko spotykanym wyglądem. W Gran Tourismo 1 albo 2, już nie pamiętam, pierwsza misja treningowa odbywała się na podobnym aucie-była to chyba Mazda Demio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim zadupiu jest tylko jedno takie, w Wawie parę sztuk, taki jakby egzotyk. A wszystko za sprawą B1 :)

Rzeczywiście były takie licencje, ale Demio jest 1,5 razy Cuore :) W tych gierkach było Cuore TR-XX - 650 cm3, ponad 65 kucyków z turbiną i napęd na 4 koła. Ja mam tylko 50 i bez turbiny, ale jako, że masa 550kg to całkiem w miarę się tym po stolicy pomyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim zadupiu jest tylko jedno takie, w Wawie parę sztuk, taki jakby egzotyk. A wszystko za sprawą B1 :)

Rzeczywiście były takie licencje, ale Demio jest 1,5 razy Cuore :) W tych gierkach było Cuore TR-XX - 650 cm3, ponad 65 kucyków z turbiną i napęd na 4 koła. Ja mam tylko 50 i bez turbiny, ale jako, że masa 550kg to całkiem w miarę się tym po stolicy pomyka :)

 

No i świnia na lusterku dodaje też sporo koni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.