Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

potwierdzam - od kiedy pierwszy raz kupiłem hondę, to kiedy myślę o kupnie następnego samochodu szukam w zasadzie wyłącznie wśród tych spod znaku H. wiem, czego się spodziewać po produktach tej firmy i mi to odpowiada.

 

civ ix gen myślę, że w wersji sport jest kozacki.

 

nie koniecznie, miałem 5 sztuk i wcale za tą marką nie tęsknie. Owszem modele z lat 9x były bardzo udane ale później super firma zatrzymała się w jednym miejscu nie dając niczego więcej niż konkurencja a i niezawodność gdzieś zniknęła.

 

e92 chyba forumowa sztuka :-] po dobrym doposażeniu, programie itp ? czy się mylę ? cudowna jest, ponadczasowa i jak na razie bardziej mi się podoba od 4er (może po lifcie zrobią normalne tylne lampy bez pomarańczowych kierunków). Dzisiaj TC Performance wrzucili 335d grzebnięte na 400+, wyobrażam sobie jak to musi szatkować :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, kolor świetny (dla odmiany widuje w żółtym kolorze i to nie to), ale ten wydech...niedawno jechał jakiś kilometr przede mną, a było go słychać tak, że odruchowo spojrzałem, czy nie mam otwartych szyb. Trudno mi sobie wyobrazić co było w środku auta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.