Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A może masz jakieś foto relacje z tej przeróbki?

Chyba że jest gdzieś na 5er bo już od daaawna rzadko tam bywam

Też mam m50 i własnie chciałbym taki wygląd kominków

Rozkminiałem żeby też środkowy wziąść od 2.5 ale kiedyś coś czytałem że różne długosci..

 

Niestety foto relacji nie mam z tych przeróbek. Mam bardzo sprawnego sąsiada spawacza i on mi to wszystko ogarnia nie bieżąco. ;) nie mam zwyczaju fotografować takich przeróbek. Nie mniej jednaj od środkowego wydech to custom. rury, mocowania i tłumik inne niż w oryginale. Może na dniach uda mi się nagrać jak do gada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz może powód dlaczego żabojad sprzedał takie młode auto z takim przebiegiem? :dontknow:

 

Tak z czystej ciekawości... :idea:;)

 

Znam bardzo dobrze :)

 

Z wyjątkiem malowania które zrobił bardzo profesjonalny warsztat sam naprawiałem więc wiem co i jak :)

 

4a71e52bc7640285.jpg

4a8a1570ae20fbf0.jpg

e73f300b67d35da3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz może powód dlaczego żabojad sprzedał takie młode auto z takim przebiegiem? :dontknow:

 

Tak z czystej ciekawości... :idea:;)

 

Jak tylko zobaczyłem nazwę miejscowości i blachy z Francji to zaraz wiedziałem czemu ktoś się pozbył tego autka po roku ;)

 

+1 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, na 5er.masz galerię :)

Lampy LCI,koło jest ori.ale poprzednik pomalował w taki "Chiński"kolor :D -na wiosnę chciałbym je pomalować w ori.srebrny lakier,albo kupić jakieś inne fajne koło-strasznie strasznie chciałbym s.128 :)

2bd4aaf58bc105d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.