Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadla mi do glowy A5 ale niestety wszystkie benzyniaki w turbo po za 3.2 +

 

a co złego jest w benzynce turbo ? Np w 2.0TFSI 211 km ? (pytam bo też mi się podoba A5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jagmar, Najlepsza benzyna z turbo w audi a5 to 1.8 tfsi. Piszę najlepsza, ale pod względem tego, że nie pali oleju tak jak 2.0 tfsi. A nie są to ilości małe, bo kolega przerabiał już trzy i w każdej przy takiej bardziej dynamicznej jeździe to brały prawie litr na 1000 km, czyli ogólnie wychodziło tak, że oleju to nie trzeba zmieniać, bo ciągle jest świeży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to ma w dodatku napęd na tył :mrgreen: Normalnie takie małe Porsche :D

 

Jeszcze wracając do rzekomego braku usterek w Passacie (w obiegowej opinii Kowalskiego), właśnie wracam z ASO, bo nie można dostać się do bagażnika. Auto ma 2 miesiące i 2,3 kkm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORDI, końcowy od m50b25 (odetkalo na wolnych) + przeróbka od srodkowego do koncowego na dwie rurki (koncowy tego wymagal). Koncowki natomiast 2x76mm od jakiegos tlumika no name z All.

 

kubik, Sucre, dziekie za opinie :good:

 

Szkoda tylko ze w Polsce opinia ze dresowoz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze w Polsce opinia ze dresowoz

Każde BMW po e30 miało taką opinie,ale jak widać na e30 właśnie,że rośnie klasyk ;)

Jakby nie patrzeć,obok e32 ostatni z rekinowatych ;)

 

parę lat temu za śmieszne pieniądze się kupowało v8

 

Uśmiech szybko znikał i zamieniał się w przerażenie wręcz jak coś trzeba było naprawić ;)

Bardziej zostały najpierw zakatowane,a potem już tylko jak dawca części :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORDI, końcowy od m50b25 (odetkalo na wolnych) + przeróbka od srodkowego do koncowego na dwie rurki (koncowy tego wymagal). Koncowki natomiast 2x76mm od jakiegos tlumika no name z All.

 

 

A może masz jakieś foto relacje z tej przeróbki? ;)

Chyba że jest gdzieś na 5er bo już od daaawna rzadko tam bywam :(

Też mam m50 i własnie chciałbym taki wygląd kominków :)

Rozkminiałem żeby też środkowy wziąść od 2.5 ale kiedyś coś czytałem że różne długosci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.