Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Importem fur z Japonii zajmuję się od roku, mam jeszcze identycznego na sprzedaż. To co mam możecie zobaczyć na FB wpisując Japan Imports

 

Wersja Type R czyli DCCD, szper itp :-) ten model w stanie idealnym dlatego zostawiłem go sobie na trochę. Aktualnie stoi pod "kocem" i jest nie ruszany :-) wersja limitowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane części i felgi mogę ogarnąć. Opłaca się w przypadku kilku gratów. Koszt wysyłki kompletu felg to ok 500$.

 

Nowych części w Japonii kupić na eksport nie można, taki mają przepis :-) u nas jest tak, że jak potrzebuje się jakąś część, bierze się jej numer itp i idzie do serwisu i kupuje. Tam trzeba jechać konkretnym samochodem, wbijają do swojego systemu, że ta część do konkretnego auta, o konkretnym numerze VIN została już kupiona. Także w taki sposób zabraniają zakupu części nowych w ilościach hurtowych :-)

 

W przypadku Skyline'a można pomęczyć się z rejestracją RHD już od dawna, z racji, że ten model w ogóle nie wychodził w Europie czy USA. W przypadku Subaru powiedzą nam, że Subaru Impreza u nas wychodziła, więc czemu nie możemy sobie u nas takiej kupić. Chory kraj. Niby od stycznia będzie można rejestrować RHD, ale osobiście nie jestem zwolennikiem tego przepisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pro rider,

 

czy ja dobrze kojarzę...miejscówka w Tarnowie Podgórnym u Piotrka? :)

 

Jak tak, to sprzedałem mu cabrio kilka lat temu, teraz jakiś ziomek jego nim jeździ :)

 

świat jest mały widzę :)

 

cheers,

Art

 

Wszystko się zgadza :)

 

GracjanS4 rollbar oczywiście zawita, za wzór posłuży Megane R26R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pro rider,

 

czy ja dobrze kojarzę...miejscówka w Tarnowie Podgórnym u Piotrka? :)

 

Jak tak, to sprzedałem mu cabrio kilka lat temu, teraz jakiś ziomek jego nim jeździ :)

 

świat jest mały widzę :)

 

cheers,

Art

 

Wszystko się zgadza :)

 

GracjanS4 rollbar oczywiście zawita, za wzór posłuży Megane R26R

Całkiem nie głupi ;) Jak ogarniesz to wrzuć fotki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickul, coś czuje że ta 'nowa' miejscówka będzie jak górny parking na SCC. Każdy będzie chciał tam foty :D

Jest mega klimatyczna. Poza tym kurde, jadąc tą drogą można rzec, że nawet zachód się chowa. Genialna inwestycja miasta Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.