Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na hamowni wypluło 469KM i 621Nm, wrażenia z jazdy nieziemskie no i koszta takiego zadłubania spore. Wracając do domu skrzynia i spiek podziękowały za współpracę :D Już coś tam założył ale to nie koniec modyfikacji. Na przyszły rok będzie 5 z przodu :kox:

 

to jest urok modzenia aut i mnożenia mocy razy dwa od serii, uwielbiam takie projekty, ze niepozorne auto wciąga 90% samochodów spotkanych na drodze, ale prawda jest taka, że trzeba mieć anielskie nerwy i wór dukatów, żeby to potem jeździło.

 

pamiętam, że robiliśmy 3-4 przejazdy na pełnym ogniu na Cargo, a czujnik od EGT już wysyłał smsa do laweciarza i mechanika z prośbą o pomoc :) nie nadaje się to do poganiana z rolki na dłuższą metę na jakiś eSkach, albo autostradzie, bo wybuchnie :)

 

złoty środek: coś co jest mocne w serii, jakiś wydech, ICek żeby nie puchło, program i koniec, można latać bez obaw :)

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam bardzo fajnie wygląda Twoja skoda. Napisz coś o KW VII, regulacja twardości dużo daje??

 

regulacją sie za dużo nie pobawiłem, bo niestety to kolejny przypadek, gdzie ampul 2ka jest za mały(wyrobione gniazdo) a 2,5 za duży.musze pokombinować z torxami.

ale zawias jest ustawiony mniej wiecej na 3/4 twardości.co tu dużo mówić.to jest gwint, więc jest mega twardo w porównaniu do opcji którą miałem wcześniej(weitec ultra GT+eibach sportline), ale sama praca i wybieranie jest mega.nie mówiąc o tym, że żeby wyregulować wysokość wystarcza mi żaba.wszystko tak chodzi elegancko, że kręcę samą sprężyną z przodu.no i wersja inox, nie zardzewieje :)

ogólnie mega polecam i chyba nie zrobię zbytniej reklamy jak powiem, że zawias kupiłem w tej firmie: http://www.mxprofi.pl/

w sumie kupiłem baaardzo tanio, ale z roczną gwarancją i wszystko przesmarowane i czyściutkie, więc polecam mega bo mają niezła ofertę zawiasów.bilstein, koni, KW, co dusza zapragnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:song::song::song:

 

Pierwszy na prawym na jakimś dużym zlocie ogólnopolskim :mrgreen:

 

Przeklikałem, popaczałem w PDFy i :shock: Myślałem, że 4k w Golfie za białą perłę to dużo, ale 6,5k dopłaty za żółty :shock: rozbój :mrgreen:

 

Nie ma co porownywac lakierow z vw do siriusa ktory jest obledny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.