Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dlatego nie szukałem nawet w PL... znalezienie takiego egzemplarza w DE trwało około 4 miesięcy... (i trzeba było się liczyć z opłatą dość dużej akcyzy ze względu na pojemność)... no ale.. warto było ;)

 

Titanium S - fakt zderzaki wyglądają bardziej agresywnie, ale według mnie bez tego pakietu wygląda bardziej "reprezentacyjnie"... a o coś takiego mi chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boohal, z tego co się orientuję, to jest silnik z Volvo. Jeśli się w tym względzie mylę - poprawcie.

Jeśli tak jest jak myślę, to spalanie powinno byc "normalne".

W S80 pali mi normalnie jak na 210 koni. Benzyna to około 10 w spokojnej trasie i 12-13 po mieście (spokojnie), szybsze miasto to około 13-14 benzyny, w gazie 11 na trasie i 13-14 w mieście.

Mam automat i pewnie trochę cięższy samochód niż mondeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał - silnik konstrukcji Volvo.

 

Co do spalania nie jest źle. w Trasie spokojna jazda koło 9 litrów, w mieście koło 13-14... teraz mam średnie spalanie chyba 12,5 a jeżdżę 90% po mieście i to bardzo krótkie odcinki (kilometr do pracy, na zakupy itp).

 

Generalnie jestem mega zadowolony, zarówno z silnika (genialny !) jak i całęgo samochodu. Samochód oferuję dużo miejsca i jest bardzo wygodny. Wersja Titanium (takiej radziłbym zawsze szukać) posiada Convers+ (kolorowy wyświetlacz między zegarami), jak do tego dojda jeszcze takie bajery jak skóra + alkantara, grzane stołki, parktroniki, duża dotykowa nawigacja, ksenon itp to cięzko coś wyrwać za lepsze pieniądze. Chyba nawet w standardzie w każdym mondeo mk4 jest sterowanie głosem.

 

glos.JPG

 

Niby tylko bajery ale za takie pieniądze kto zaoferuje takie rzeczy ?

 

Ważne tylko aby wybierać świadomie (szukać silnika od Volvo lub Diesla konstrukcji PSA)

 

ze takie dziadowskie w srodku jest.Mowie tutaj o jakosci plastikow.

 

nie wiem jak jest w wersjach poliftowych - słyszałem żę właśnie gorzej aczkolwiek nie jeździłem. Wiadomo, że nie są to plastiki z merca czy Audi, ale ja ich "dziadowskimi" bym w życiu nie nazwał bo do takich (moim zdainem) im daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał - silnik konstrukcji Volvo.

Ja Ci dam konstrukcji! :P Silnik Volvo, dopracowywany przez lata, skradziony przez Forda, gdy przez chwilę był właścicielem Volvo.

 

Twój Ford fajny. A nie o każdym Mondeo można tak powiedzieć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy więcej Forda

 

co jest z nimi nie tak. Myślałem na mondeo mk4 ewentualnie nad s-max

 

Nie wiem jak te nowsze ale Wg mnie zbyt to awaryjne dla ludzi którzy muszą mieć na tip top bez stukania i pukania, a nic cie tak nie denerwuje jak wciśnięcie paru stówek w ogarnięcie obrotów-bez efektu,te plastiki wewn,słabe wyciszenie i ogólne cyrki z elektryką-piszę o moim odczuciu-nie zaczynać niepotrzebnej dyskusji bo każdy ma swoje zdanie i każdy swoje chwali i każdemu co innego pasuje..

Nie mniej jednak to ładne samochody ale mi osobiście do gustu nie przypadły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze przesadzilem, ze sa bardzo dziadowskie, ale sie mocno rozczarowalem.Mialem okazje macac kiedyś podobną wersje wyposazeniowa do Twojej i na pierwszy rzut oka sprawialo to fajne wrazenie.Tydzien temu sprzątałem takie mondeo tylko, ze w mega biednej wersji.Najgorsze wrazenie zrobiły na mnie manetki od kierunkow, wycieraczek, plastik w okolicy włącznika od świateł oraz srebrny plastik obok lewarka zmiany biegów.Do tego lakier odłaził ze srebrnych przycisków (okolice światel awaryjnych)

Do tego podsufitka jest wg mnie z kiepskiego materialu-chyba taki sam jak w mondeo mk3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.