Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja wczoraj przewietrzyłem swoją żabcie na pięknych dróżkach w malowniczej okolicy. Może to nie szwajcaria, ale widać że gmina przyssana do cycka UE :D

Co by nie było totalnie off-a, to testuje różne patenty na odklejanie robactwa z przodu auta i trza było troche zabrudzić panel testowy :kox: 2/3 baku ulotniło się w tempie, które posiadacza Tico z gazem, przyprawiło by o zawał serca :mrgreen::D:mrgreen:

Gentelmen, turn up Your speakers, plizz :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oS_G6PmDPME

 

Autorem tego arcydzieła :lol: jest mój młodszy brat, mimo że ma bardzo przyjemne autko to do pomocy w "odkażeniu" RS-a po warszawskich korkach baaardzo chętny.

Swoją drogą nurtuje mnie jak Ford przepchnął tą wydumkę przez proces homologacji :o:P , kto widział/słyszał na żywo wie o co chodzi ;) . Filmik oddaje 20%.

 

Pozdrawiam

Gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co masz na mysli - że troche głupota. Ale spoko, ja na wiosce sie wychował :-] , ojciec w kole łowieckim długie lata. Specjalnie dobieraliśmy z bratem miejsca do polatania właśnie pod tym kątem. Najwieksze zagrożenie jest wczesnym rankiem i o zmierzchu, pare razy w życiu na tzw farcie sie udało. Ten "oes" to pare drzewek pośród łąk, a jak coś nawet bylo to po jednym przelocie i tak uciekło ile sił :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co masz na mysli - że troche głupota. Ale spoko, ja na wiosce sie wychował :-]

nie do konca ale droga zacheca lesne stwory do spaceru :)

kiedy znajomy albo raczej znajomego trafil dzik i szkoda calowita w Megane rs :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chwaliliście Matiza Voodoo, więc podrzucę fotki naszej sztuki, która niebawem będzie szukała nowego właściciela :)

 

Lakier nie jest pozbawiony rys, ale mimo to myślę, że prezentuje się całkiem całkiem...

 

 

dsc05995kopia.jpg

 

dsc06016kopia.jpg

 

dsc06012kopia.jpg

 

dsc06004kopia.jpg

 

dsc06028kopia.jpg

 

dsc06021kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, no piękna głębia :D

Podoba mi się taki ceglasto-pomarańczowy. Skoda też miała taki lakier. Jest wporzo :)

 

Ja swojego na dobrą sprawę nie pokazywałem. Auto przeszło szereg poprawek, dopełnień i napraw. Lakier obecnie nie jest już idealny nie nie zadawala mnie w 50%, ale na wakacje obiecuje mu nadać maksymalną szklistość.

 

No nic, czas start

taki był piękny po zakupie

przodul4.jpg

bokcr5.jpg

wnetrze2zh2.jpg

 

Potem troche został ogarnięty; klapa liftowa, klamki niekompletne Elegance, felgi od Sporta jak na wersje przystało, również lakier metodami marketowymi wyczyszczony.

nowyrims1ba9.jpg

nowyrims2fq0.jpg

 

A z ostatnich modyfikacji:

lusterko fotochrom i szyberdach szklany

27705948.jpg

 

dywaniki z nowej C-klasy

46692853.jpg

 

mój drugi ulubiony mod - tylna kanapa kubełkowa

kanapan.jpg

 

eleganckie zdobczyne radio JVC KD-NX10 - niestety uszkodzone, bo nie działa CD

dscf0166e.jpg

 

teraz na dniach pomalowałem kierownicę

79952635.jpg

 

36111107.jpg

 

No i voila. Lakier który nieźle wygląda w cieniu

asd1g.jpg

 

i wnętrze z kompletem dekorów karbonowych

wn1z.jpg

:)

 

Pedału rażą, tak wiem. Ale zupełnie o nich zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna ta ; ) Mercedes, choc w przypadku klasykow najbardziej ceni sie zachowanie stanu zgodnego z fabrycznym

ale de gustibus non est disputandum ; ) moja Mercedes byla 'golaskiem' ale Beckera miala oryginalnego

http://strony.toya.net.pl/borge/w124/index.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.