Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Komplet zdjęć z przymiarki kół Japan Racing JR10

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

8-)

 

nie wiem czy nie jechales ostatnio za mna od Czeladzi na Bedzin, kojarzy mi sie to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Adamek, jakaś specyfikacja tych felg?

Kurcze nie pamiętam. Wiem tylko, źe 2x 8,5x18" i 2x 9,5x18 - opony 215/35 R18

 

Adamek - jaka Twoja decyzja?

:good: czy :thumbdown:

Ogólnie ładnie, ale osobiście zostaję przy moich Omanyt'ach 9x19" - Czyli oem+ :good:

 

Nie wiem czy nie jechałeś ostatnio za mną od Czeladzi na Będzin, kojarzy mi się to auto

Czasami pojawiam się w tamtych okolicach więc jest opcja, że to byłem ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od lat nie kupuję już Auto Świata bo to gazetka propagandowa Niemieckiej motoryzacji. Ale skoro piszesz że już nawet w ich testach VW nie wygrywa to musi być już naprawdę cienko z autami dla ludu :cry:

 

Mam podobnie - po prostu nie patrzę na wyniki bo są o d...ę rozbić.

 

Ale zwróć uwagę jaki lament, że VW nie wygrał testu :evil:

Przyzwyczajeni od lat przez AutoŚwiaty i inne Motory, że ZAWSZE VW/Audi/Skoda/Seat wygrywa test - a tu zonk :)

Jak można podważać jakość jedynie słusznego koncernu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości w której międzynarodowy konkurs piosenki wygrywa homoś w szpilkach i sukni balowej, w pełnym majk-upie i podmalowanym okiem ale z brodą jak rumcajs na swoim shomosioowanym obliczu - fakt, że niektóre marki nie wygrywają testów mnie nie dziwi...

 

Powtańcie jak feniksy - ujawnijcie się rumcajsy! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, lament ? :lol: jakby testy w prasie były wykładnią czegokolwiek :lol:

 

Jasne, ze nowe modele są bardziej nowoczesne, bardziej naszpikowane i odpowiadają trendom niż 6 letnie Sciro. Ale wygrać test za lepszą widoczność i duperele w środku? Odwiecznych pojazdów na kokpity i wnętrza VW juz nie podnosze, bo każdy przeciwnik siada, zadomowia się, a potem jak wsiądzie do czegoś innego to sie dziwi czemu w nonvagu jest tak nieergonomicznie i nie po ludzku. Po prawie 3 latach nadal nie widzę tej nudy, o której wszyscy przeciwnicy trąbią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak jesteśmy w temacie szeroko dyskutowanej nudności VW na forach internetowych, to mnie osobiście bardzo bawi fakt, czym jeżdżą w 99% krytykujący tą nudność niemieckiej marki.

 

Sądząc bowiem bo ilości i natężeniu fali krytyki, zdecydowana większość malkontentów brzmi jakby codziennie rano w garażu stawała przed wyborem, czy dzisiaj do pracy pojechać Ferrari 458, czy może jednak Aventadorem. Wtedy fakt, taki Golfik czy Passat są nudne.

 

Ale nie. Nasz malkontent w zdecydowanej większości jeździ po prostu konkurencją Golfika czy Passata, najczęściej japońskiej/włoskiej/francuskiej produkcji. Co sprawia że jego japoński/włoski/francuski rodzinny hatchback z dychawicznym 1.6 pod maską jest pełen emocji, a już porównywalny Golf nudny ? Nie mam zielonego pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.